Кривой Рог новости
На проспекті Південний заборонили проїзд автобусам
19.10.2011 17:10 | Власть

На проспекті Південний заборонили проїзд автобусам

Незважаючи на дуже урочистий пуск в експлуатацію проспекту Південний, добиратися на роботу трудівники ПГЗК буду як і раніше обхідними шляхами - міська влада заборонила їздити тут автобусам.

Про це нашому сайту стало відомо з повідомлення Криворізького міськвиконкому про внесення змін в організацію руху пасажирського транспорту загального користування.

Так, з 17 жовтня проїзд по відремонтованій частині проспекту Південний став доступний тільки для трамваїв і тролейбусів. Як відомо, маршрутів електротранспорту тут зовсім небагато: трамвайні № 5 (ПГЗК - пл. Домнобудівників), № 8 (ПГЗК - НКГОК) і № 10 (ПГЗК - вул. Димитрова), і тролейбус № 7 (пл. Визволення - ПГЗК). Для них рух відновлено у звичайному режимі.

А от автобусам і маршруткам проїхати по новенькому проспекту не світить, їм визначено інший маршрут. "Автобусні маршрути загального користування, які працюють в напрямку Південного ГЗК, працюватимуть за такою схемою руху: пр. Південний - вул. Панаса Мирного - вул. Переяславська - ВАТ« Південний ГЗК », - йдеться в повідомленні.

По суті це означає, що при під'їзді до відремонтованої частини проспекту, всі маршрутки та автобуси будуть згортати на бічні дороги, щоб об'їхати "красивий" проспект. А маса людей, добираючись на роботу і з роботи, замість проїзду по прямій і комфортної центральній дорозі, буде змушені трястися в маршрутках по вибоїнах і поворотам типово окраїнних, далеко не ідеальних вулиць району.

Особливу пікантність ситуації прийде той, що саме ПГЗК вклав у реконструкцію проспекту 10,2 млн. грн власних коштів (при загальній її вартості 25,6 млн. грн.) Але витрачені підприємством гроші, схоже, не принесуть ніякої користі і зручностей багатотисячному колективу югоковцев. Як мінімум - у ситуації з транспортом.

Самі міська влада при цьому мотивували своє рішення турботою про. пішоходів та екології. Зроблено це, за твердженням управління транспорту та зв'язку міськвиконкому "з метою підвищення безпеки дорожнього руху на даній ділянці автодороги, екологічних показників навколишнього середовища та можливості організації пішохідної зони".

Нагадаємо, що проспект "Південний" є центральною дорогою на виїзді з міста у південному і південно-західному напрямку. До реконструкції шестисмугова автострада з трамвайним полотном посередині спокійно вміщала весь потік транспорту, що рухається, тут ніколи не бувало пробок, і вона не вважалася аварійно-небезпечною ділянкою.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация