Кривой Рог новости
Адміністрація закликає викладачів Кривого Рогу до співпраці
20.10.2011 15:43 | Образование

Адміністрація закликає викладачів Кривого Рогу до співпраці

Сьогодні на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму пройшло засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області. У засіданні взяла участь заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

У загальній складності у заході взяли участь 70 керівників вищих навчальних закладів Дніпропетровщини І-ІІ рівнів акредитації, а також представники управлінь науки і освіти Кривого Рогу та області.

Як зазначила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова, на сьогодні перед працівниками сфери освіти Дніпропетровщини коштує чимало завдань, вирішення яких дозволить вивести сферу на Новсе рівень.

На сьогодні в рамках стратегії розвитку регіону в Дніпропетровській області реалізується унікальний проект «Нової Дніпропетровщині - новий рівень освіти». І, за словами Марії Пустовой на сьогодні вже зроблено чимало.

Так, у Дніпропетровську відкрито єдиний обласний навчальний центр, в якому на сьогодні реалізується 9 інноваційних проектів. Мабуть. Один з найбільш грандіозних з них - це електронна бібліотека, якій безкоштовно можуть користуватися мешканці області.

Марія Пустова закликала присутніх директорів ВНЗ до активної спільної роботи, спрямованої на впровадження та реалізацію інноваційних методик у сфері освіти.

Не обійшлося в цей день і без урочистостей. З нагоди професійного свята працівників сфери освіти, який відзначався на початку цього місяця, Марія Пустова вручила кращим директорам вузів почесні грамоти облдержадміністрації.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация