Кривой Рог новости
Зарплатня на Криворізьких підприємствах найвища по Дніпропетровщині
20.10.2011 15:48 | Экономика

Зарплатня на Криворізьких підприємствах найвища по Дніпропетровщині

Дніпропетровська область знаходиться серед лідерів за рівнем заробітної плати завдяки криворізьким підприємствам гірничо-металургійного комплексу.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

За словами першого заступника голови Державної служби статистики України Вадима Піщейко, найбільші зарплати зафіксовані у представників банківського сектора, машинобудування та нафтопереробної галузі. Найменшими залишаються зарплати в сільському господарстві і бюджетній сфері.

Найвищу зарплату (на 3,5 - 52,1% вище середнього рівня) в січні-серпні нинішнього року отримували працівники підприємств м. Києва та Київської області, а також регіонів, де сконцентровані підприємства гірничо-металургійного комплексу: Донецькій, Дніпропетровській, Луганській та Запорізької областей. Найнижчі показники (на 24,3-29,1% нижче середнього рівня) були в Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській та Волинській областях.

За даними Державної служби статистики, середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень-серпень 2011 склав 2550 грн., Що в 2,7 рази вище рівня мінімальної заробітної плати.

Відомо, що найвищі "робочі" зарплати на Дніпропетровщині - у працівників ахметовських ГЗК (ПівнГЗК, ЦГЗК, ІнГЗК) та ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация