Кривой Рог новости
Чорнобильці" припинили свій мітинг під Верховною Радою
20.10.2011 16:06 | Общество

Чорнобильці" припинили свій мітинг під Верховною Радою

"Чорнобильці" припинили свій мітинг під Верховною Радою і домовилися зустрітися на всеукраїнській акції протесту 3 листопада.

Мітингувальники "чорнобильці" прикріпили до огорожі Ради плакати з написами "Ми проклинаємо трутнів-виконавців", "Тут відбувається підлий державний змову проти вмираючих Зони відчуження", "Є Божий суд, він не доступний дзвону злата".

До акції приєдналися і представники Радикальної партії Олега Ляшко (їх було близько 30). Разом з "чорнобильцями" вони почали розхитувати паркан біля Ради. У результаті один з його елементів був зламаний.

Мітингувальники погодилися припинити мітинг тільки після промови члена Громадської організації "Ніхто крім нас" Бориса Новожилова.

"Я дізнався про проведення акції з інтернету і новин по радіо. Розхитувати паркан - це не метод. Рада все одно не почує. У той же час міліції можуть дати команду на розгін мітингуючих, і можуть бути жертви", - сказав він.

Новожилов закликав приєднатися до всеукраїнської акції 3 листопада, головна мета якої - припинення повноважень Ради. Про місце проведення акції 3 листопада, за його словами, буде повідомлено через певні ЗМІ і соціальні мережі.

Зазначимо, що люди вийшли на мітинг з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация