Кривой Рог новости
Компанія Nokia продемонструє свій перший смартфон на платформі Windows Phone 7
20.10.2011 16:09 | Технологии

Компанія Nokia продемонструє свій перший смартфон на платформі Windows Phone 7

Дату презентації пристрою розкрив віце-президент Microsoft по платформі Windows Phone Ендрю Ліз (Andrew Lees), виступаючи на конференції AsiaD в Гонконгу, повідомляє техноблог Engadget.

Ліз розповів, що майбутні смартфони Nokia на WP7 будуть відрізнятися один від одного як по програмному забезпеченню, так і на апаратному рівні. Проте поки невідомо, скільки апаратів на новій платформі Nokia представить в Лондоні - один або декілька.

Про те, що Nokia випустить апарат на базі розробленої Microsoft операційної системи, стало відомо в лютому 2011 року. Тоді дві компанії уклали між собою договір про співпрацю. Пристрої на WP7 Nokia буде випускати паралельно зі смартфонами на своїй старій платформі Symbian.

Через кілька днів після оголошення про партнерство з Microsoft фінська компанія показала кілька прототипів пристроїв на WP7. Крім того, в наступні місяці в Мережу періодично потрапляли "шпигунські" фотографії пристроїв Nokia на цій платформі. Намагаючись дотримуватися секретність навколо нових апаратів, Microsoft у вересні звільнила одного зі своїх співробітників, який залишив у твіттері відгук про смартфон.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация