Кривой Рог новости
Американський проповідник заявив, що кінець світу настане вже завтра
20.10.2011 16:12 | Общество

Американський проповідник заявив, що кінець світу настане вже завтра

90-річний проповідник з Каліфорнії Гарольд Кемпінг в черговий раз виступив з пророцтвом апокаліпсису.

За його відомостями, кінець світу настане 21 жовтня о 18:00 в кожному часовому поясі Землі.

"У цю п'ятницю майже всі земляни будуть направлені прямо в пекло", - сказав Кемпінг на релігійному "Сімейному радіо", президентом і генеральним менеджером якого він є.

Повстануть з могил мертві, 2% населення Землі відразу піднесуться в рай, а інші перед "депортацією" в пекло на деякий час залишаться на Землі, щоб пізнати жахи наступних масових всепланетних землетрусів, повеней і пожеж.

Як відомо, Кемпінг пророкував апокаліпсис вже неодноразово. І якби його пророцтва збулися, то життя на Землі повинна була закінчитися ще в 1988 році. Потім - у 1994-му і в 2011-му.

Цього року Кемпінг вже призначав Страшний суд - на 21 травня. Але помилився. Хоча багато хто повірив і готувалися постати перед Богом саме до цієї дати.

За словами авіалінії, п'ятниця, 21 жовтня, - це остаточна дата. Проповідник стверджує, що він розрахував все правильно - математично. Перевірив свої викладки, які засновані на розшифрованому цифровому коді, прихованому в Біблії.

До речі, спроба розшифрувати біблійні тексти була гідно оцінена. Кемпінг став одним із лауреатів Шнобелівської премії - 2011, яка вручається за найбезглуздіші відкриття. Його передбачення дати кінця світу були визнані видатними в галузі математичних обчислень.

Те, що жодне з пророцтв так і не збулося, не збентежило проповідника. Кожному промаху він знаходив об'єктивну причину.

Наприклад, апокаліпсис, який не відбувся 21 травня, він пояснював тим, що тоді "непомітно" стався "духовний" кінець світу. А вже 21 жовтня треба чекати "фізичного" кінця.

Кемпінгу знову вірять. У США і в деяких країнах Європи вже розміщені тисячі великих рекламних плакатів, прикрашені трафаретами сотні вантажівок і особистих автомобілів шанувальників. На всіх - одна і та ж напис: "Судний день наступає!"

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация