Кривой Рог новости
Криворізький комерційний технікум лідирує в місті за кількістю контрактників
21.10.2011 18:15 | Образование

Криворізький комерційний технікум лідирує в місті за кількістю контрактників

Як відомо, цього року практично всі вузи Україні зіткнулися з проблемою дефіциту студентів. Демографічна криза 1993-1994 років дав про себе знати під час вступної кампанії цього року. Але, не дивлячись на це деяким криворізьким вузам І-ІІ рівнів акредитації вдалося не тільки виконати план по кількості бюджетників, але і набрати чимало контрактників.

Лідирує за кількістю студентів, які навчаються за контрактом Криворізький державний комерційно-економічний технікум. Як повідомила директор цього навчального закладу Наталя Резніченко, в цьому році технікум на 100% виконав план з бюджетних місць і набрав 156 студентів на контрактну форму навчання.

За словами Наталії Резніченко, таких результатів вдалося досягти завдяки підвищенню рівня підготовки випускників технікуму шляхом впровадження інноваційних програм. Так, на сьогодні на базі технікуму створено навчально-виробничий комплекс, який здійснює практичну підготовку молодших спеціалістів. В технікумі напрацьована ефективна система працевлаштування, ядром якої є створене агентство з працевлаштування випускників «Шанс». Викладачі технікуму систематично працюють над впровадженням інформаційних технологій у навчальних процес, зокрема, використовуються кейс-технології, відеотренінги, електронну бібліотеку для самостійної роботи студентів. Також в технікумі ведеться активна робота по створенню моделі єдиної інформаційно-освітнього середовища як локальної мережі, яка об'єднає всі факультети і забезпечить доступ як до ресурсів інформаційно-освітнього середовища, так і до інших ресурсів Інтернету.

Педагоги навчального закладу не зупиняються на досягнутому й продовжують розробляти нові програми, які допоможуть студентам максимально якісно підготуватися до майбутньої трудової діяльності.

Довідка: Криворізький державний комерційно-економічний технікум є провідним вищим навчальним закладом I рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців для сфери торгівлі, ресторанного господарства та інших галузей економіки міста Кривого Рогу та регіону.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация