Кривой Рог новости
Серед захворювань у криворізьких жінок рак молочної залози лідирує
21.10.2011 18:22 | Здоровье

Серед захворювань у криворізьких жінок рак молочної залози лідирує

У Криворізькому центрі здоров'я відбулося засідання круглого столу з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням раком молочної залози.

За даними медиків, серед провідних локалізацій злоякісних новоутворень у жінок Кривого Рогу - рак молочної залози на першому місці.

У світі останнім часом завдяки ранньому виявленню цього захворювання намітилася тенденція до зниження смертності (в середньому на 1% за рік). На жаль, в Україну, в т.ч. Кривому Розі, рак молочної залози ще досить часто діагностується в запущених стадіях.

З метою поліпшення ситуації Законом України від 23 грудня 2009 року № 1794-VI прийнята Загальнодержавна програма боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, в нашій області діє відповідна регіональна програма.

Основними методами, які дозволяють своєчасно виявити захворювання, є самообстеження, обстеження молочних залоз лікарем, УЗД - обстеження, мамографія. Для уточнення діагнозу лікар може призначити інші обстеження.

Даний захід проводиться щорічно. Лікарі переконані, що це дає можливість нагадати жінкам, що на початкових стадіях рак лікується на 95% і Ви продовжуєте насолоджуватися повноцінним життям на всі 100%.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация