Кривой Рог новости
Робота навчили грати на фортепіано і співати
21.10.2011 19:04 | Технологии

Робота навчили грати на фортепіано і співати

Італійський дизайнер-винахідник Матео Зуцці представив своє нове творіння - робота Teotronico, який вміє грати на фортепіано швидше будь-якої людини.

Навіть перед самим професійним піаністом цей андроїд володіє незаперечною перевагою - у нього на руках 19 пальців.

На створення цього дива техніки пішло 4 роки і близько чотирьох з половиною тисяч доларів.

Teotronico є єдиним роботом у світі, який може одночасно грати, співати, акомпанувати собі на ударних, а також змінювати вираз обличчя і оцінювати реакцію аудиторії.

За словами Зуцці, 19 пальців - ідеальне кількість для того, щоб зіграти будь-який музичний твір, від простенького до найскладнішого.

"Він прекрасний піаніст, тому що у нього майже в два рази більше пальців, ніж у людини, і він може сильніше натискати на клавіші", - говорить Зуцці.

Коли Teotronico грає, камери, вбудовані в його очі, дозволяють йому розглядати публіку і взаємодіяти з нею. Якщо він бачить, що слухачам не подобається його музика, він відразу ж переключається на інший репертуар. У систему робота можна завантажити файли з текстами пісень, і він їх не тільки зіграє, але й заспіває.

"Він уже виступав на багатьох приватних вечірках і гості були від нього в захваті. Ми сподіваємося, що він зробить революцію в музичній індустрії", - повідомляє Зуцці

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация