Кривой Рог новости
Відкрито після реконструкції проспект Південний
22.10.2011 22:08 | Власть

Відкрито після реконструкції проспект Південний

Минулого тижня за участі голови облдержадміністрації Олександра Вілкула було відкрито після реконструкції проспект Південний. Вартість робіт становила 25,6 млн. грн. У рамках реконструкції проспекту Південний оновлено фасади 19-ти будинків.

Реконструйовано сквер біля виконкому Інгулецької районної у місті ради, майдан біля пам’ятника Воїну-Визволителю. Встановлено сучасну ілюмінацію, замінено зовнішнє освітлення на консольні світильники «ОНІКС-250» з натрієвою лампою. Для контактної трамвайно-тролейбусної мережі та зовнішнього освітлення на проспекті встановлено 78 нових металевих опор.

Окрім того, у рамках реконструкції влаштовано 8 нових зупиночних павільйонів. Споруджено футбольний майданчик, майданчик для скейтборду та танцювальний майданчик у парку ВАТ «ПівдГЗК». Оздоблено фасад цехової поліклініки комбінату з використанням енергозберігаючих технологій. Плюс до всього влаштовано трамвайні колії за безшумною технологією довжиною 1,56 км та повністю замінено на нову контактну мережу трамваю й тролейбуса. На ділянці 816 погонних метрів проспекту укладене нове асфальтобетонне покриття, встановлено нові бордюрні камені. Отож, віднині проспект виглядає по-святковому.

У результаті реконструкції проспекту покращено умови проживання більше ніж 30 тисяч жителів міста, адже проспект Південний є магістральною транспортною артерією Кривого Рогу й має велике соціальне значення. На ньому розташовані найважливіші соціальні об’єкти Інгулецького району: установи медицини та освіти, органи влади, банки, об’єкти торгівлі і т.д.

"Вестник Кривбасса"

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация