Кривой Рог новости
Через повернення на зимовий час, поїзди можуть затримуватись
24.10.2011 17:25 | Бизнес

Через повернення на зимовий час, поїзди можуть затримуватись

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") попереджає про можливі затримки поїздів в зв'язку з переглядом графіка їх руху, викликаного поверненням переходу на зимовий час.

"У зв'язку з переходом України на зимовий час і необхідністю коригування графіка руху пасажирських поїздів," Укрзалізниця "звертається з проханням до пасажирів, які відправляються з 30.10.2011 по 03.12.2011 завчасно уточнювати час відправлення поїздів у всіх напрямках через довідкові служби та безпосередньо на вокзалах ", - говориться в прес-релізі" Укрзалізниці ".

Згідно з повідомленням, поїзди в міждержавному сполученні будуть прибувати в цей період на станції призначення із запізненням до однієї години за місцевим часом.

"Укрзалізниця" вибачається за тимчасові незручності, викликані об'єктивними обставинами і необхідністю погодити з залізничними адміністраціями країн СНД новий графік руху ", - сказано в прес-релізі.

Нагадаємо, Верховна Рада 18 жовтня скасував постанову, яка передбачала відмову від переходу на зимовий час в Україну. За відповідне рішення у вівторок проголосували 295 парламентаріїв з 349, що зареєструвалися в залі.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация