Кривой Рог новости
Криворізький «Гірник» здобув третю перемогу поспіль
25.10.2011 09:45 | Спорт

Дебют поєдинку пройшов в рівній боротьбі з невеликою територіальною перевагою гостей. Вони і створили перший небезпечний момент у матчі. Нападник команди «Макіїввугілля» Морев закрутив м'яч з середньої дистанції в дальній кут, але Гурін виявився на висоті, перевівши снаряд на кутовий. Відповідь «Гірника» не змусив себе довго чекати. На 9-й хвилині Голубу не вистачило зовсім трохи, щоб замкнути простріл Коломойца на дальній штанзі. Буквально тут же міг забивати вже сам Юрій, але наш форвард не зумів реалізувати вихід тет-а-тет з воротарем гостей Шаповалом.

Поступово підопічні Геннадія Приходько перехопили ініціативу. І ось вже подача з кута поля тільки дивом не завершилася голом. Після удару головою Пашковського Поляков вибив м'яч практично з лінії воріт! Здавалося, гол назріває, але «Макіїввугілля» не хотів миритися з таким станом речей на поле, в свою чергу, організувавши найнебезпечніший контрвипад. Спочатку Мохов, а потім і Нецер в упор розстрілювали Романа Гуріна, але наш голкіпер неймовірним чином зберіг свої ворота в недоторканності.

Макіївський клуб поступово зумів вирівняти гру, перевівши її в більш спокійне русло. Було очевидно, що рахунок 0:0 на руку гостям. З іншого боку, такий рахунок не влаштовував криворіжців, які на 36-й хвилині організували відмінний момент для Буки. Ігор «вивалився» сам-на-один з воротарем, але м'яч перетримав, і момент було вичерпано. Правда, через кілька хвилин наша команда таки домоглася свого. Гвоздевич подав кутовий, і Пашковський ударом головою забив свій черговий гол у чемпіонаті. 1:0.

Варто зазначити, що поряд з Толіком перебував Черник, який також мав усі шанси стати автором забитого м'яча. Команда Спартака Жигуліна довго в себе приходити не стала. Вже через хвилину найдосвідченіший Цихмейструк з меж штрафний стріляв під поперечину воріт Гуріна, але м'яч зрадницьки пролетів трохи вище. У наступній атаці макеевци сфолили в районі лівого інсайда. До м'яча підійшов Гвоздевич, і замість навісу хитро закрутив снаряд у дальню дев'ятку! Гол-красень. 2:0! Зазначимо, що Сергій забиває зі стандарту другу гру поспіль. Під завісу тайму криворіжці могли знімати всі питання щодо переможця матчу, але Бука схибив з останнім пасом, таким чином, не реалізувавши атаку 2 в 1.

Друга половина почалася з неприємного моменту. В ігровому зіткненні травму отримав хавбек «Макіїввугілля» Кретов. Після надання медичної допомоги Анатолій, на жаль, продовжити гру не зміг. На 58-й хвилині забійний момент для взяття воріт втратив Коломоєць, не реалізувавши свій другий вихід на побачення з Шаповалом. Буквально тут же спрацювало футбольне правило «не забиваєш ти. ». «Макіїввугілля» спорудив нехитру комбінацію, і Нецер після передачі Морєва забивав уже в порожні ворота. 2:1. Правда, вже через дві хвилини уболівальників «Гірника» заспокоїв Коломоєць, реалізувавши пенальті за гру рукою у своєму штрафному Масюткін. 3:1.

Після цього гра заспокоїлася. Великими силами криворіжці вперед не ходили, надавши можливість атакувати суперника. Правда, в творенні у гостей нічого не виходило. У ось господарі мали відразу декілька шансів збільшити розрив в рахунку, але Бука і Голуб не реалізували два виходи один-на-один з голкіпером гостей.

Матч котився до свого логічного завершення. Але вже в доданий час макеевци знову скоротили різницю в рахунку. Пісний, на думку арбітра, був зупинений в штрафному «Гірника» з порушенням правил. Сам постраждалий і привів вирок у виконання. 3:2. Правда, тут же пролунав фінальний свисток судді, який сповістив про закономірну перемогу «Гірника»: 3:2