Кривой Рог новости
В Кривому Розі частіше одружуються, і в два рази менше розлучаються, а шлюби тепер постаршали
25.10.2011 09:47 | Общество

В Кривому Розі частіше одружуються, і в два рази менше розлучаються, а шлюби тепер постаршали

Як повідомив начальник Криворізького міського управління юстиції Іван Стельмах, кількість розлучень за останні два роки в Кривбасі скоротилося майже вдвічі.

"Якщо ще рік-два тому укладати шлюб в РАЦСи Кривбасу щомісяця приходили близько 100 пар, то в нинішньому році криворіжці щомісяця створюють в середньому близько 150 нових сімей. У той же час у Кривбасі стало набагато менше розлучень - їх кількість знизилася майже вдвічі і зараз ми фіксуємо приблизно 34-х случев розірвання шлюбу за один місяць ", - зазначив він в інтерв'ю сайту 0564.in.ua.

Причини цих позитивних змін, на думку Івана Стельмаха, лежать в зрослої прихильності криворіжців до сімейних цінностей і більш відповідальному підходу до справи створення сім'ї. Про що свідчить той факт, що молодята Кривого Рогу значно "подорослішали".

"Якщо ще в минулому році найбільший контингент наречених складався з дуже юних пар у віці 17-19 років, то сьогодні це більш зрілі молоді люди: 22-25 і 30-33 років. Природно, до вибору супутника, і до свого рішення створити сім'ю в такому віці підхід більш зважений і відповідальний, що позначається на фортеці створеної сім'ї ", - зазначив І. Стельмах.

Також начальник Криворізького міського управління юстиції нагадав, що відповідно до прийнятих недавно постановами Мін'юсту виключив з переліку платних послуг подачу заяви про вступ у шлюб. І майже вдвічі стала дешевше для молодят все більш популярна послуга РАЦСів - проведення виїзної церемонії одруження.

Нагадаємо, що тепер замість колишніх 800-1200 грн. криворізькі молодята можуть влаштувати собі ексклюзивну і оригінальну весільну церемонію всього за 400 грн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация