Кривой Рог новости
ПівГЗК отримав визнання «За інвестиційну привабливість»
25.10.2011 09:52 | Бизнес

ПівГЗК отримав визнання «За інвестиційну привабливість»

Про це повідомляє агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ).

Саме це агентство виступило організатором нагородження переможців конкурсу «На кращу регулярну інформацію акціонерних товариств та підприємств емітентів облігацій». Урочиста церемонія нагородження переможців VI Всеукраїнського конкурсу «На кращу регулярну інформацію акціонерних товариств та підприємств емітентів облігацій» відбулася в Києві. Поряд з АРІФРУ організатором її виступала і Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Серед переможців цього престижного конкурсу в номінації «За інвестиційну привабливість» був відзначений Північний гірничо-збагачувальний комбінат з врученням йому диплома першого ступеня.

"Це відмінність - результат роботи всього трудового колективу. Така перемога в черговий раз доводить, що комбінат не зупиняється на досягнутому, а цілеспрямовано впроваджує стратегію Метінвесту", - зазначив з цього приводу генеральний директор Північного ГЗК Андрій Шпилька.

Нагадаємо, що ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» сьогодні входить до Групи Метінвест і володіє виробничими потужностями для виробництва 14,2 млн. тонн концентрату і 11,1 млн. тонн окатишів на рік.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация