Кривой Рог новости
Дефіцит дитсадків зникне в наступному році
26.10.2011 11:14 | Власть

Дефіцит дитсадків зникне в наступному році

У наступному році буде повністю ліквідований дефіцит дитсадків у Дніпропетровській області. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул у ході лекції Прем'єр-міністра України Миколи Азарова перед студентами Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

«У 2012 році ми повністю ліквідуємо дефіцит дитсадків у Дніпропетровській області», - зазначив Олександр Вілкул, коментуючи рішення Дніпропетровської ОДА щодо забезпечення області дитячими садами.

Разом з тим Микола Азаров підкреслив, що це питання залишається пріоритетним для вирішення в масштабах всієї країни, оскільки в 90-ті роки велика кількість дитячих дошкільних установ було ліквідовано і перепрофільовано, а нові дитсадки не будувалися. Він підкреслив, що без достатньої кількості дитячих дошкільних установ не вдасться поліпшити демографічну ситуацію в Україні та підвищити рівень життя, оскільки молоді спеціалісти не мають можливості працювати, тому що змушені доглядати за дітьми.

Разом з тим глава уряду підкреслив, що розцінює владу як інструмент покращення ситуації в країні. «Сама по собі влада мене, наприклад, не приваблює. Мене вона цікавить тільки тому, що я можу щось корисне зробити для своєї країни. Я можу поліпшити життя людей, можу зробити так, щоб країна розвивалася », - підкреслив Микола Азаров.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация