Кривой Рог новости
У кар'єрі ВАТ «ІнГЗК» був проведений масовий вибух - найпотужніший за останні 10 років
26.10.2011 11:21 | Бизнес

У кар'єрі ВАТ «ІнГЗК» був проведений масовий вибух - найпотужніший за останні 10 років

Його відмінна - одномоментно був підірваний блок, параметри якого мають просто рекордні значення. Про це повідомляється на сайті підприємства

Зазвичай за один масовий вибух в кар'єрі вибухає близько 8-10 блоків з сумарним числом вибухових свердловин в 1200 - 1300 шт. і з обсягом вибухової речовини 1000 тонн. На цей раз в єдиному блоці-рекордсмені було висаджено 734 вибухових свердловин із загальним обсягом вибухової речовини 524 тонн, а обсяг підірваної гірничої маси склав 346 тис. куб. м.

Попередні найвище досягнення підривників ІнГЗК - блок, підірваний 11 вересня 2009, який мав параметри: 378 тонн вибухової речовини, 588 вибухових свердловин і обсяг гірничої маси 352 тис. куб. м.

Підготовка до вибуху блоків з такими параметрами, говориться в інформації, - процес дуже кропіткий, не одного дня, що вимагає напруженої злагодженого праці та таланту великої кількості працівників різних професій - машиністів екскаваторів і бурових установок, геолого-маркшейдерської служби, технічного та гірничого нагляду.

На жаль, в інформації не повідомляється, які наслідки - у вигляді пилової хмари від настільки масштабного вибуху - зазнала екологія.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация