Кривой Рог новости
В Криворізькій школі обрали кращу захисницю дітей у всесвітній "павутині"
26.10.2011 11:27 | Общество

В Криворізькій школі обрали кращу захисницю дітей у всесвітній "павутині"

В рамках міського форуму з безпеки дітей в Інтернеті пройшов конкурс серед педагогів Кривбасу на кращий урок для дітей, присвячений цій тематиці.

Організатором акції виступила благодійна організація "Шанс" (Криворізький представник ВБО "АСЕТ") спільно з центром IT-технологій IDEA та управлінням науки та освіти міськвиконкому. Партнером проекту і засновником його призового фонду став відомий інтернет-провайдер "ВОЛЯ".

Підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу по захисту дітей в Інтернеті відбулося в перший день осінніх канікул 24 жовтня. Брала форум СШ № 41, що не випадково - в минулому році саме на базі цієї школи пройшов «пілот» конкурсу і був даний старт проекту на міському рівні.

Як розповів кореспонденту сайту netnews.ua один з організаторів проекту, голова правління БО "Шанс" Андрій Воронін, в ньому взяли участь близько 30-ти вчителів молодших класів з різних криворізьких шкіл. "Особливість конкурсу в тому, що його учасники повинні були провести для дітей відкритий урок, в ігровій та легко доступною дітям формі навчаючи їх правилам безпечної поведінки в Інтернеті. Всі вчителі колись були слухачами серії спеціалізованих тренінгів« Онляндія - безпечна країна », які ми разом з Центром IDEA проводили для педагогів криворізьких шкіл протягом року ", - пояснив А. Воронін.

За оцінкою професійного жюрі, що складається з представників управління освіти, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Центру IDEA, всі заявлені на конкурс уроки пройшли на високому рівні. Але найвищий бал - 156 - набрав урок педагога молодших класів із СШ № 41 Алли Смук. Він був барвистим, з використанням мультимедійного обладнання, інтерактиву з участю батьків, а під кінець всі його учасники за допомогою клубка ниток створили свою «павутину». Кращий "захисниці" дітей в Іінтернете був урочисто вручений головний приз від інтернет-провайдера "Воля".

Призерами конкурсу також стали Тетяна Шилко (СШ № 103) і Лариса Желязкова (СШ № 32) - друге місце; Анжела Шкіцкая (СШ № 125) та Олена Рібікова (СШ № 119) - третє місце. Всі вони, а також одинадцять колег, чиї уроки набрали високі бали, отримали від компанії "Воля" сертифікати з 50-відсотковою знижкою на Інтернет на півріччя.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация