Кривой Рог новости
Гаряча вода в криворізких будинкках з'явиться найближчим часом
26.10.2011 15:08 | Власть

Гаряча вода в криворізких будинкках з'явиться найближчим часом

Горячу воду пообіцяв мер міста Юрій Вілкул на сьогоднішній прес-конференції, традиційно проводиться після засідання сесії міськради. Питання не просте, адже з настанням холодів "миття в тазику" з кожним днем ​​приносить все менше задоволення.

Питання про проблеми з гарячою водою виник ще в сесійній залі. Один з депутатів озвучив скаргу мешканців мікрорайону Даманський на відсутність гарячого водопостачання з червня поточного року.

Виявилося, що саме цей мікрорайон має так звану «ленінградську» систему, коли гаряча вода і вода на опалення подаються одночасно. Так що як тільки потеплішають труби - з кранів потече гаряча вода.

Вже на зустрічі з журналістами заходів розвинув думку. За його словами, у місті активно розробляється система оптимізації теплопостачання та подачі гарячої води. Все впирається у фінансування: за попередніми підрахунками на переробку міської системи опалення та гарячого водопостачання потрібно близько двох мільярдів гривень.

Як один з варіантів виходу з положення - установка бойлера для нагріву води. - Ми постійно стежимо за станом міських електромереж, трансформаторів, кабелів. Звичайно, навантаження на них зростають, але ми не допустимо того, щоб у місті відбувалися відключення світла, - пообіцяв Юрій Вілкул.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация