Кривой Рог новости
Вчені вивели формулу, за допомогою якої аналітики навчилися передбачати результат виборів
26.10.2011 15:19 | Политика

Вчені вивели формулу, за допомогою якої аналітики навчилися передбачати результат виборів

Діючий президент США Барак Обама потерпить поразку на виборах в 2012 році, набравши всього 43,5% голосів виборців.

Цього йому буде недостатньо для того, щоб продовжити свої повноваження ще на чотири роки. Невтішний для нинішнього господаря Білого дому прогноз був зроблений завдяки математичної моделі професора Єльського університету Рея Фейра, яку доопрацювали фахівці консалтингової компанії IHS Global Insight.

Не виключено, що "на лопатки" Обаму укладе темношкірий республіканець Герман Кейн.

Професор Фейр представив свою універсальну формулу в 2002 році, і за цей час з її допомогою аналітики навчилися передбачати результат виборів з похибкою в кілька відсотків. За основу для розрахунків береться макроекономічна статистика, актуальна за останній рік перебування кандидата у влади.

Зокрема, враховується динаміка реальних доходів населення і рівень безробіття. І нинішнє положення справ у США явно не обіцяє Обамі нічого доброго. На думку фахівців, щоб подолати на президентських виборах 2012 року планку в 50% і один голос, він повинен домогтися зростання економіки в 4% і скоротити безробіття до 7,5% до третього кварталу майбутнього року - що практично нереально.

Експерти IHS вважають, що допомогти Обамі, рейтинг довіри якого зараз становить 41%, зможе хіба що хороша пам'ять американців, бо економічні проблеми йому дісталися в спадок від попереднього президента США Джорджа Буша - молодшого. На руку демократам може зіграти і відсутність в стані республіканців сильного і харизматичного кандидата.

А у республіканців, між тим, з'явився свій козир - темношкірий кандидат, що стрімко набирає популярність в електорату. Ще пару місяців тому баптистського проповідника і бізнесмена Германа Кейна підтримувало не більше 5% прихильників Республіканської партії, сьогодні свій голос за нього готовий віддати кожен третій опонент демократів.

Сам Обама, не в змозі добитися успіху на економічному фронті, намагається набрати додаткові очки на фронті ідеологічному. Тут йому є чим похвалитися. При президенті Обамі був знищений головний ворог США Усама бін Ладен і цілий ряд високопоставлених терористів, американці допомогли повалити Муаммара Каддафі, а останній американський солдат, за словами глави Білого дому, залишить територію Іраку до кінця цього року.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация