Кривой Рог новости
ФК "Кривбас" вилетів з кубка України
27.10.2011 11:35 | Спорт

Як повідомляє прес-служба ФК "Кривбас", криворізький «Кривбас» зазнав велике і прикрої поразки в 1 / 8 фіналу Кубка України на виїзді проти донецького «Металург». Гра, до якої футболісти готувалися давно і наполегливо, завершилася з розгромним рахунком.

Інакше як кризою, нинішнє ігрове стан команди описати складно, так само як і пояснити серію останніх невдач. Поєдинок з "Металургом», на жаль, не став винятком, хоча це другий матч проти цієї команди за останні 10 днів.

Слід зазначити, що господарі зуміли зробити висновки з попередньої гри, в той час як криворіжці діяли в тому ж ключі. Крівбассовци досить активно почали зустріч, вже на перших хвилинах Бабатунде потурбував захисні порядки господарів. «Металург» відповів напівмоментів, який завершував Шина - неточно. А в кінці стартового відрізка матчу господарі відкрили рахунок. Морозюк виконав подачу з флангу, Чечер намагався пробити по воротах, але запустив щось подібне парашута, який дуже вдало завершився для донеччан - м'яч, перелетівши Штанько, який вийшов на поле замість травмованого Бойко, вдарився у поперечину і влетів у сітку воріт.

Забивши гол, господарі прагнули розвинути успіх. На 21-й хвилині м'яч після удару Казаряна потрапляє в штангу. Кількома хвилинами пізніше той же Казарян небезпечно прострілював вздовж воріт, але ніхто з партнерів на цю передачу на встиг, а на 27-й хвилині Траоре не використав вихід один на один.

Лише після цього «Кривбас» створив гольовий момент. Валєєв виконував штрафний удар - кутовий. Бартулович подавав з кутового, але Чечер вибив м'яч подалі від воріт. Наприкінці тайму господарі збільшили перевагу. На 42-й хвилині арбітр призначив зовсім не обов'язковий пенальті у ворота «Кривбаса». Лисицький, вибиваючи м'яч, влучив у ногу Чечера, той вирішив впасти, а арбітр без вагань вказав на «точку». Маріу Сержіу не залишив шансів воротареві криворізької команди.

На початку другого тайму «Кривбас» намагався змінити хід гри, але господарі діяли дуже впевнено. До того ж перевага донецької команди дуже швидко збільшилася до трьох м'ячів. В одній з атак Шина з флангу зробив передачу в центр штрафного майданчика, де Траоре, надісланий на самоті, бічними «ножицями» красивим ударом втретє вразив ворота «Кривбаса".

Підсумок матчу був вирішений наперед. Крівбассовци намагалися щось протиставити грі «Металурга», але спроби були марними. В кінці матчу рахунок став зовсім неприємним для криворіжців. Матіч втратив м'яч у центрі поля, господарі організували швидку контратаку, яку після передачі Соареса завершив Траоре - 4:0 на користь «Металурга».

А за кілька хвилин до завершення поєдинку «Кривбас» залишився в меншості - за другу жовту картку з поля був видалений Лисенко. У час, що залишився, крівбассовци так і не створили небезпечного моменту біля воріт суперника.