Кривой Рог новости
Благодійна акція «Від серця до серця» принесла порятунок для дворічної криворожанки
27.10.2011 11:49 | Общество

Благодійна акція «Від серця до серця» принесла порятунок для дворічної криворожанки

Кожен рік, десь у середині травня, традиційно в Україні проходить благодійна акція «Від серця до серця». Студенти-волонтери по всіх містах, збираючи гроші, розповідають людям про те, куди підуть зібрані кошти. В основному їх використовують для закупівлі для обласних лікарень необхідного обладнання.

Шоста акція проходила з 1 по 15 травня, протягом цього часу 60 тисяч волонтерів по всій Україні збирали кошти на обладнання, необхідне для маленьких українців, які страждають на цукровий діабет.

На зібрані в ході акції кошти волонтери Дніпропетровщини придбали для дворічної кріворожанки Яніни Язикіної, яка в даний час проходить лікування в Дніпропетровській міській дитячій лікарні № 1 інсулінову помпу Dana IIS, вартістю 21 тисяча гривень.

Інсулінова помпа - це невеликий, працює від батарейок прилад (розміром з пейджер), який виконує функції підшлункової залози, вводячи інсулін у кров хворого на діабет. Помпа призначена для того, щоб забезпечити постійний доступ в організм інсуліну для підтримки в нормі рівня глюкози.

На сьогодні в Дніпропетровській області це вже 12-та помпа всього ж в Україні їх 120.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация