Кривой Рог новости
На першому регіональному конкурсі «Street art», Кривий Ріг посів перше місце
27.10.2011 16:43 | Культура

На першому регіональному конкурсі «Street art», Кривий Ріг посів перше місце

За підтримки губернатора Олександра Вілкула в Дніпропетровську відкрито фотовиставку кращих робіт першого регіонального конкурсу «Street art»

За підсумками першого регіонального конкурсу «Street art», який проводиться за підтримки губернатора Олександра Вілкула, переможцями стали команди Кривого Рогу, Дніпропетровська та Марганця. Містом глядацьких симпатій став Першотравенськ.

Нагородження переможців відбулося на урочистому відкритті фотовиставки в Палаці студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, на якій представлені зображення кращих робіт, виконаних командами «Street art» у містах регіону.

У заході взяли участь координатор конкурсу, керівник молодіжного руху «До 12» Дмитро Хозін, представники облдержадміністрації, учасники конкурсу, активісти молодіжного руху «К12» та представники молоді.

Від імені голови облдержадміністрації Олександра Вілкула всі фіналісти конкурсу отримали подарунки - вироби, розписані петриківського майстрами Центру народного мистецтва «Петриківка», як символ єднання сучасного на традиційного мистецтва.

Як зазначив Дмитро Хозін, головний приз отримала команда Кривого Рогу за найбільш концептуальний малюнок з точки зору вуличного мистецтва. Друге місце посів Дніпропетровськ за кращу стилізацію. Третім став Марганець за кращий клас.

Першотравенськ отримав приз як місто глядацьких симпатій - на нього надійшла найбільша кількість відгуків на офіційну сторінку конкурсу.

«За підсумками конкурсу ми побачили, що молодь Дніпропетровщини любить свої рідні міста і прагне вдосконалювати їх. Використовує для цього свої яскраві та нові ідеї. Активність молоді і бажання себе проявити свідчить про прагнення реалізувати і удосконалити себе, що також підкреслює високий рівень розвитку молодого покоління в регіоні », - зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Фотовиставка робіт учасників першого регіонального конкурсу «Street art» триватиме протягом 2 тижнів починаючи з 27 жовтня у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара в лівому холі. Запрошуємо мешканців та гостей Дніпропетровська ознайомитися з сучасним видом молодіжного мистецтва.

Довідка:
На конкурс надійшло понад 120 заявок, з яких відібрали 13 найкращих. Малюнки, вибрані для виконання, малювали з 13 по 16 жовтня на вулицях в 13 містах Дніпропетровської області. У рамках першого регіонального конкурсу «Street art» в Дніпропетровську був намальований вуличний малюнок у техніці петриківського розпису до 20-річного ювілею Центру народного мистецтва «Петриківка».

Фіналісти регіонального конкурсу «Street art»:
Кривий Ріг - Перше місце! Краща концепція за умовами конкурсу!
Дніпропетровськ - Краща стилізація
Марганець - Найвищий рівень майстерності
Нікополь - Краща робота
Новомосковськ - Краще використання місцевості
Орджонікідзе - Краща урбаністична робота
Вільногірськ - Кращий казковий малюнок
Дніпродзержинськ - Життєва малюнок
Синельникове - Найбільша кількість малюнків
Тернівка - Найбільш весела робота
Павлоград - Кращий надихаюча малюнок
Жовті Води - самий музичний малюнок і найвеселіша команда
Первомайськ - місто глядацьких симпатій

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация