Кривой Рог новости
На вчорашньому пленарному засіданні XIV сесії Криворізької міської ради були прийняті понад півсотні важливих питань для жителів нашого міста
27.10.2011 16:47 | Власть

На вчорашньому пленарному засіданні XIV сесії Криворізької міської ради були прийняті понад півсотні важливих питань для жителів нашого міста

1. Міський голова Юрій Вілкул офіційно оголосив присутнім, що в міжсесійний період до міськради надійшли документи про розпуск фракції «Сильна Україна» і про перехід депутатів, перш перебували в тігіповской фракції у фракцію «Партії регіонів», ними стали Ярослав Жилкін, Ігор Левицький, Михайло Мармер і Дмитро Шевчик.

Нагадаємо, що 6 жовтня лідер Дніпропетровської обласної організації партії «Сильна Україна» Євген Жадан вступив в Партію Регіонів.

2. Додаткові фінансові надходження в місто з державного та обласного бюджету дозволяють владі оперативно реагувати на проблемні питання життєдіяльності Кривбасу. Так, завдяки зусиллям криворізьких депутатів Дніпропетровської обласної ради збільшено субвенції для Кривого Рогу на 13,2 млн. гривень для проведення природоохоронних заходів. На надання пільг та житлових субсидій направлено 2,572 млн. гривень і додатково ще 2,5 млн. гривень направлено на придбання медичного обладнання для пологового будинку № 2. Таким чином, загальна сума спрямована для фінансування цих цілей становить 3,447 млн. гривень. І вже до кінця року планується ввести другу чергу пологового будинку з сучасним відділенням патології новонароджених.

3. По спеціальному фонду 5,678 млн. гривень направлено на заходи з озеленення та реконструкцію очисних споруд. І, продовжуючи програму з оснащення міських шкіл сучасними спортмайданчиками, виділено ще 586 тисяч гривень.

4. Незважаючи на негативні оцінки скептиків, влада поступово і дуже зважено проводить реформування медицини. Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул впевнений, що якщо більше 90% криворіжців не задоволені станом справ у наших лікарнях і поліклініках, то природно, реформи неминучі. Тим більше, що влада знає, як змінити ситуацію, поліпшити якість і зробити медицину справді доступною. З цією метою міськрада на вчорашній сесії прийняла два рішення. Перше, стосувалося внесення змін до міську комплексну програму «Здоров'я нації», що передбачає підготовку лікарів та молодших медичних спеціалістів за спеціальністю «загальна практика», іншими словами «сімейна медицина». Перепідготовка для лікарів абсолютно безкоштовна. Крім того передбачені соціальні договору щодо вирішення житлових та матеріальних питань з медичними працівниками. Медична реформа передбачає не тільки поліпшення медичного обслуговування населення, а й положення життя самих лікарів. Таке дбайливе ставлення до медичних працівників пояснюється тим, що в місто укомплектований всього на 70% лікарями. Це на сьогоднішній день найбільша дефіцитна спеціальність в місті. Тому чутки про скорочення працівників безпідставні.

Друге рішення з медицини, яке прийняли депутати, стосувалося передачі в обласне підпорядкування ряду лікарень і поліклінік. Суть питання проста - це фінансування. Лікарні отримають можливість отримання додаткових коштів.

5. Рада депутатів прийняв рішення збудувати льодову арену в парку ім. Богдана Хмельницького. На підготовку інженерних мереж виділили 300 тис. гривень. Планується, що сучасна льодова арена дасть можливість криворіжцям займатися хокеєм, фігурним катанням та іншими видами спорту досі недоступними.

6. Міська рада на посаду головного редактора редакції Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник» призначив Ольгу Калинюк. Раніше Ольга Калинюк працювала головним редактором газети «Базар» та інформаційно-політичного тижневика «Все О».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация