Кривой Рог новости
Налоговики за оголошеннями екстрасенсів та перукарів поповнюють бюджет
27.10.2011 17:00 | Экономика

Налоговики за оголошеннями екстрасенсів та перукарів поповнюють бюджет

З початку року органами податкової служби було направлено 200 тис. повідомлень до громадян, залученим до тіньової зайнятості, з проханням задекларувати свої доходи.

Як повідомила прес-служба Державної податкової служби України, в результаті 28 тисяч працюючих на дому дизайнерів, програмістів, перукарів, гувернанток, ремонтників та вчителів відгукнулися на листи податківців, завдяки чому бюджет погладшав на 11 млн грн.

Раніше, за словами голови Податкової служби Олександра Клименка, податківці черпали інформацію про "тіньових" працівників з бази ідентифікаційних кодів: "Ми відбираємо з цієї бази тих, хто не декларує ніяких доходів протягом тривалого часу і з'ясовуємо, чи дійсно людина ніде не працює і не веде ніякої підприємницької діяльності або просто не вважає за потрібне повідомити про це податковим органам ".

Тепер же співробітники органів ДПС активно використовують рекламні оголошення, в яких пропонуються послуги гувернанток, репетиторів, ремонтників, надомних перукарів і навіть екстрасенсів. "Проводиться робота щодо отримання інформації з різних баз даних і різноманітних джерел про отримання доходів фізичних осіб", - кажуть у ДПС України.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация