Кривой Рог новости
15 кращих студентів-медиків провідних вузів України та Молдови отримали стипендії компанії «Nycomed: a Takeda Company»
28.10.2011 14:07 | Образование

15 кращих студентів-медиків провідних вузів України та Молдови отримали стипендії компанії «Nycomed: a Takeda Company»

У вересні 2011 року 15 кращих студентів-медиків провідних вузів України та Молдови стали учасниками стипендіальної програми компанії «Nycomed: a Takeda Company» «Золоті кадри медицини».

Програма «Золоті кадри медицини» реалізується в Україні з 2008 року, і за час її існування стипендію отримали 45 студентів на загальну суму понад 300 тис. грн. Торік до чотирьом українським вузам-учасникам приєднався Молдавський державний медичний університет.

«Ми дуже раді, що існує така Програма. Для наших студентів це хороший стимул розвиватися професійно, а також можливість отримувати нові знання та практичні навички », - висловлює свою подяку ректор Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького Борис Семенович Зіменковський.

Протягом навчального року 3 переможців з кожного вузу, який бере участь у Програмі, щомісяця отримують іменні стипендії NYCOMED. Для цього проводиться конкурс-відбір, в якому задіяні студенти останніх курсів, інтерни, ординатори за спеціальностями: «лікувальна справа», «педіатрія».

«Програма« Золоті кадри медицини »вже стала доброю традицією для нашої компанії. У майбутньому ми плануємо надавати не тільки фінансову підтримку молодим талантам, але й піклуватися про їх утворення, залучаючи провідних фахівців і вчених у галузі медицини », - говорить глава представництва компанії« Nycomed: a Takeda Company »в Україні Євген Заїка.

Нагадаємо, що в 2010 році в рамках проекту пройшла перша міжнародна конференція на базі Львівського національного міжнародного університету ім. Д. Галицького. У ній взяли участь студенти п'яти ВНЗ, а також аспіранти, викладачі університету. Крім цього, в конференції взяли участь академік Зербіно Д.Д., проф. Яворський О.Г. і проф. Кияк Ю.Г.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация