Кривой Рог новости
ПівдГЗК інвестує 85 млн. грн. в ремонт рудозбагачувальної фабрики № 2
31.10.2011 11:42 | Бизнес

ПівдГЗК інвестує 85 млн. грн. в ремонт рудозбагачувальної фабрики № 2

Hедавно на Південному комбінаті була зупинена 1-а секція рудозбагачувальної фабрики № 2 для проведення її капітального ремонту. Загальний обсяг інвестицій у даний проект складе більше 85 млн. грн. Завершити капітальний ремонт секції планується в 2-му півріччі 2012 року.

В даний час на 1-ій секції проводиться демонтаж механічного та електричного обладнання. Як заплановано, ці роботи будуть повністю завершені до кінця 2011 року. В рамках капітального ремонту 1-ій секції рудозбагачувальної фабрики № 2 планується замінити понад 90% обладнання.

Нещодавно Південний ГЗК завершив відновлення 4-ій секції рудозбагачувальної фабрики № 2. Загальний обсяг інвестицій у даний проект становить понад 80 млн. грн. У вересні 2011 року 4-я секція була запущена в експлуатацію.

«Південний ГЗК безперервно і ефективно оновлює та вдосконалює матеріально-технічну базу переробного комплексу комбінату. Це, в свою чергу,
дасть можливість наростити обсяги виробництва концентрату і поліпшити його якість », - зазначив Голова Правління ВАТ« ПГЗК »Михайло Короленко.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация