Кривой Рог новости
Губернатор Дніпропетровщини взяв участь у III Всеукраїнському з'їзді працівників освіти
31.10.2011 11:55 | Образование

Губернатор Дніпропетровщини взяв участь у III Всеукраїнському з'їзді працівників освіти

28 жовтня губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул взяв участь у III Всеукраїнському з'їзді працівників освіти.

У своєму виступі голова Дніпропетровської облдержадміністрації доповів про роботу регіону в сфері освіти.

Так, в області активними темпами розвивається програма «Новій Дніпропетровщіні - новий стандарт освіти».

«У Дніпропетровській області більше 80% дітей охоплені дошкільною освітою. За півтора року ми на 60% вирішили проблему з браком місць в дитячих садках (було відкрито 22 дитсадка і 36 НВК, за рахунок НВК створюються малокомплектні школи). І ми готові поділитися своїм напрацюваннями з іншими регіонами. Також на 100% забезпечений підвіз дітей у сільських районах. В області створено «Єдиний освітній центр», всі учні об'єднуються в єдиний освітній простір (електронні бібліотеки, он-лайн консультації і т.д.). З жовтня всі школи області будуть з електронними журналами і щоденниками. Для інклюзивного навчання дітей через мережу Інтернет будуть залучатися і зарубіжні експерти. У 2012 році в 150 навчальних закладах у кожного учня буде комп'ютер. Також ми будуємо дві нові сучасні школи в с. Піщанка (Новомосковський район) та с. Михайлівка (Синельниківський район). Особлива увага приділяється забезпеченню всіх навчальних закладів очисними системами. Особливо хотілося б зупинитися на ролі вчителя. В області за півтора року було безкоштовно видано 300 квартир бюджетникам (медики і вчителі). У регіоні формується нова генерація науковців. Ми виплачуємо гранти, проводимо курси підвищення кваліфікації тощо », - Доповів Олександр Вілкул.

Губернатор також наголосив на важливості бізнесу в розвитку регіону, за рахунок якого відбувається реалізація важливих для області проектів.

«Обласна влада об'єднує можливості бізнесу та потреби навчальних закладів у сучасної практичної навчанні. Це дає можливість випускникам одержувати знання відповідно до потреб ринку, що забезпечить їх працевлаштування після закінчення ВНЗ. Відповідно, високий рівень кваліфікації молодих фахівців підвищить ефективність роботи підприємств, що працюють в будівництві та сільському господарстві », - сказав Олександр Вілкул.

В рамках реалізації стратегії підвищення конкурентоспроможності кластерів будівництва та сільського господарства в Дніпропетровській області відкриті філії кафедр Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА) та Дніпропетровського державного аграрного університету (ДДАУ) на базі підприємств, які працюють в цих галузях.

«Наша мета - розвиток країни. Дніпропетровщина має стати потужним освітнім центром не тільки в Україну, а й у Європі », - підсумував губернатор.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация