Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині реалізується програма з попередження сирітства
31.10.2011 12:01 | Политика

На Дніпропетровщині реалізується програма з попередження сирітства

На Дніпропетровщині за ініціативи губернатора Олександра Вілкула реалізується програма щодо попередження сирітства «Депутати за благополуччя сімей». За кожним депутатом закріплена кожна кризова сім'я - це понад 5 тисяч сімей. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час виступу на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини, яка відбулася в Києві під головуванням Президента України Віктора Януковича.

«Для того щоб вирішити проблему сирітства ми повинні йти двома шляхами. Перший шлях - це розвиток сімейних форм виховання: усиновлення, створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Другий - попередження соціального сирітства, робота з кризовими сім'ями, щоб сьогодні не допускати сирітства. Таку програму з попередження соціального сирітства реалізує в регіоні одна з провідних політичних партій - Партія регіонів. За кожним депутатом закріплена кожна кризова сім'я - це понад 5 тисяч сімей. Якщо необхідно, то дітям надається системна допомога - в організації лікування, придбанні продуктів харчування, надається також допомога у працевлаштуванні батьків. Це важлива робота для того, щоб не допустити вилучення дітей із сімей », - зазначив Олександр Вілкул.

За сприяння депутатів протягом вересня-жовтня була надана така допомога: 196 сім'ям оформлені документи і реєстрація; 140 сімей отримали одяг, взуття, продукти; 68 сім'ям - допомогу в лікуванні; 78 сім'ям вирішені житлові проблеми; члени 81 родини отримали допомогу в навчанні та працевлаштуванні.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация