Кривой Рог новости
«Арена Львів» тримається на криворізькій арматурі
31.10.2011 15:29 | Бизнес

«Арена Львів» тримається на криворізькій арматурі

20 тис. тонн арматурного прокату виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використано при будівництві нового спортивного комплексу «Арена Львів», який прийме ігри фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Як повідомляє прес-служба підприємства, їх арматура стандартних профілерозмірів була використана для армування залізобетонних конструкцій фундаменту і безпосередньо чаші стадіону.

Вибір на користь криворізького металу будівельниками зроблений через його якості. Саме продукція ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає високим сучасним вимогам до якості профілів і міцності, що зумовило їх застосування при будівництві найбільш відповідальних конструкцій та об'єктів стадіону.

Нагадаємо, що продукція «АМКРог» використовується при будівництві більшості ключових об'єктів до Євро-2012 в Україну. Це і стадіон «Арена Львів», львівський аеропорт, новий термінал міжнародного аеропорту Бориспіль (м. Київ), а також національний спортивний комплекс «Олімпійський», відкриття якого відбулося 8 жовтня 2011 року в Києві.

Відомо також, що спорткомплекс «Арена Львів», будівництво якого було розпочато в листопаді 2008 року, є одним з найновіших в Європі. Місткість стадіону - 32 767 місць, загальна площа - 243 226 кв. м. Він має чотири поверхи, перший з яких призначений для підземного паркінгу, два інші - для двоярусних трибун та VIP-сектора. Конструкція місць запроектована таким чином, щоб створювати максимальний ефект присутності глядачів на полі. Трибуни знаходяться під навісом, частина якого прозора.

29 жовтня відбувся урочиста церемонія відкриття сучасного спортивного комплексу "Арена-Львів" - у місті Лева 'nj було велике свято. Глядачам церемонії показали яскраве шоу про історію міста. На сцену запросили видатних спортсменів Львівщини. А на завершення - перед львів'янами виступили українська співачка Руслана і американська - Анастейша.

Новий стадіон хоча і відкрили, але толком не добудували. Будівельники ще повинні доробити дах і обладнати всю інфраструктуру навколо арени. Справитися з усім вони обіцяють до кінця року.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация