Кривой Рог новости
Звіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про кошти направлені на відпочинок та оздоровлення співробітників в 2011 р.
01.11.2011 12:16 | Бизнес

Звіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про кошти направлені на відпочинок та оздоровлення співробітників в 2011 р.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше металургійне підприємство України, направило на відпочинок та оздоровлення працівників та їх сімей в 2011 р. близько 94 млн. грн (у 2010 р. - близько 80 млн. грн.). Ці кошти підприємство вклало у розвиток і обслуговування своєї масштабної соціальної інфраструктури - дитячих оздоровчих таборів, баз відпочинку і пансіонатів, а також виділив на закупівлю санаторно-курортних путівок в оздоровниці Україні для співробітників.

На утримання, розвиток і ремонти об'єктів відпочинку, оздоровлення та лікування Бізнес-планом підприємства на 2011 рік передбачено 57,7 млн. грн., З них:
• на утримання - 24,7 млн. грн.;
• на розвиток і ремонти - 32,9 млн. грн.

За 9 місяців 2011 року на утримання, розвиток і ремонти об'єктів відпочинку, оздоровлення та лікування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» витрачено 50 млн. грн., З них:
• на утримання - 24,1 млн. грн.;
• на розвиток і ремонти - 25,9 млн. грн.

Серед основних робіт з розвитку об'єктів відпочинку та оздоровлення працівників в 2011 р. були здійснені ремонти фасадів, покрівель спальних корпусів, спорткомплексів, їдалень пансіонатів, дитячих таборів та баз відпочинку, заміна дверних блоків та вікон, благоустрій пляжних територій, а також реконструкція санаторію-профілакторію «Джерело». Витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на капітальний ремонт лікувального відділення санаторію-профілакторію з закупівлею нового обладнання та удосконаленням лікувально-оздоровчої бази склали близько 10 млн. грн.

Діти співробітників
У 2011 році в дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», кожен з яких працював у три зміни по 21 дню, оздоровлено більше п'яти тисяч дітей працівників підприємства: в ДОТ «Парус» - 2079 чол.; В ДОТ «Буревісник» - 1800 чол.; в ДОТ «Современник» - 1 152 чол.

Пільгова вартість путівок для дітей працівників підприємства в дитячі оздоровчі табори склала:
• ДОТ «Парус» - 395 грн.;
• ДОТ «Буревісник» - 385 грн.;
• ДОТ «Современник» - 360 грн.

У 2011 р. поліпшено перевезення дітей працівників підприємства в оздоровчий табір «Буревісник» (Херсонська область). Тепер у цей табір, як і в два інших, діти доставляються комфортабельними автобусами підприємства. Це виключає проміжне використання залізничного транспорту при перевезенні та пересадки в дорозі.

Протягом усіх трьох змін дитячого відпочинку, з 5 червня по 26 серпня 2011 року, діяла традиційна спеціалізована програма медичного страхування для всіх дітей працівників підприємства, які придбали пільгові путівки в дитячі оздоровчі табори ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Згідно з програмою страхування гарантовано повне медичне обслуговування дітей у віці від 6 до 15 років у період відпочинку в оздоровчих таборах підприємства. Страхова сума на одного застрахованого дитини складала 12 000 грн.

Співробітники
У 2011 році в двох оздоровчих комплексах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відпочило 6240 працівників і членів їх сімей. Вартість путівок для працівників підприємства в оздоровчі комплекси на берегах Чорного та Азовського морів склала (на 1 чол.):
• ОК «Червоні вітрила» - 525 грн;
• ОК «Азов» - 480-560 грн.

Крім того, в літній період понад 30 тисяч працівників підприємства і членів їх сімей скористалися послугами п'яти баз відпочинку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», розташованих у приміській зоні на річковому березі. Також для працівників підприємства цілий рік по безперервному графіком працює санаторій-профілакторій «Джерело» з двома лікувальними відділеннями, розрахований на 410 місць. Пільгова вартість путівки в профілакторій для працівників підприємства становить (на 1 чол.) 231 грн.

У 2011 р. змінено систему фінансування оздоровлення працівників підприємства в санаторії-профілакторії «Джерело». Цього року ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відмовилося від частини компенсації за рахунок коштів Фонду соцстрахування Україні. З січня 2011 р. зміст і обслуговування профілакторію в повній мірі забезпечується підприємством. Це дозволяє направити більше коштів на харчування і медикаменти, а також протягом року надавати безкоштовні путівки ветеранам підприємства. За 9 місяців 2011 р. 239 ветеранів підприємства скористалися правом отримання безкоштовних путівок в санаторій-профілакторій «Джерело». Всього за цей період в профілакторії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оздоровлено 2115 працівників підприємства і членів їх сімей.

Підприємство виділяє значні кошти на санаторно-курортне лікування та відпочинок працівників у здравницях Україні (лікувально-оздоровчий комплекс «ДіАнна» (смт. Східниця), санаторії «Карпатія» (м. Шаян), Карпати (Мукачівський р-н), «Сонячне Закарпаття »(Свалявський р-н),« Моршинський »,« Миргород »,« Судак »,« Крим »(смт. Партеніт),« Київ »(м. Алушта),« Золотий колос »(м. Алушта),« Полтава »(м. Саки) та ін.) За 10 місяців 2011 р. сума витрат підприємства на придбання путівок склала близько 40 млн. грн. (У 2010 р. - 32,5 млн. грн.). За цей період більше п'яти тисяч працівників і членів їх сімей

Довідка:
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має найбільш великою соціальною інфраструктурою серед всіх підприємств гірничо-металургійної галузі. У приморській зоні розташовані два оздоровчих комплексу підприємства: «Червоні вітрила» на 675 місць і «Азов» на 322 місця, а також три дитячі оздоровчі табори: «Парус» на 693 місця, «Современник» на 385 місць, «Буревісник» на 600 місць. Крім того, у складі об'єктів соціальної сфери функціонують п'ять приміських баз відпочинку для працівників підприємства та їх сімей, а також санаторій-профілакторій «Джерело».

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация