Кривой Рог новости
На шахтах виключать використання контактного проводу в місцях завантаження гірської маси з люків
01.11.2011 16:21 | Бизнес

На шахтах виключать використання контактного проводу в місцях завантаження гірської маси з люків

Протягом 4-го кварталу поточного року на підприємствах з підземним видобутком руди, підконтрольних Криворізькому теруправлінню Держгірпромнагляду буде виключено використання контактного проводу в місцях завантаження гірської маси з люків. Тепер огляд та обслуговування електроустаткування гірських машин і електровозів буде переведено на спеціалізовані бригади з обслуговування електроустановок.

Керівники підприємств ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка", ПАТ "Кривбасзалізрудком", ПАТ "Марганецький ГЗК" ПАТ "Центральний ГЗК" і глава адміністрації гірничорудного виробництва ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг» повинні до 10 листопада 2011 року прийняти відповідні заходи до працівників які не забезпечили проведення особливого режиму нагляду за виконанням робіт в електроустановках.

До кінця цього року адміністративно-технічний персонал, який обслуговує діючі електроустановки підприємств і електротехнологічні працівники які безпосередньо займаються експлуатацією електрообладнання та електроустановок пройдуть в спеціалізованих навчальних закладах курси та перевірку знань за участю представників Держгірпромнагляду.

Служби охорони праці та головного енергетика підприємств ущільнять відомчий нагляд за безпечним веденням робіт в електроустановках та при експлуатації електрообладнання.

Інструктажі з питань охорони праці для електротехнічного персоналу будуть проводитися із застосуванням фотографій наслідків нещасних випадків, пов'язаних з електротравмами.

Такі рішення прийняла Рада Криворізького ТУ з питань безпечної експлуатації електрообладнання та шахтних контактних мереж, що скликається через збільшення кількості випадків електротравматизму на гірничодобувних підприємствах.

Для довідки.З початку 2011 року на підприємствах підконтрольних Криворізькому теруправлінню Держгірпромнагляду сталося 5 смертельних нещасних випадків, пов'язаних з ураженням електричним струмом.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация