Кривой Рог новости
Звіт про матч між «Сталлю» та «Гірником»
01.11.2011 16:30 | Спорт

Як сповіщає прес-служба ФК "Гірник", матчі між «Сталлю» та «Гірником» найчастіше проходили в напруженій боротьбі з непередбачуваним фіналом.

Турнірне становище зобов'язувало господарів грати виключно на перемогу, адже в таблиці криворіжці, які йшли на третій позиції, випереджали «сталеварів» на один пункт. Дебют зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Правда, вже на 9-й хвилині підопічні Віктора Маслова зуміли вийти вперед. Проводив свій 150-й поєдинок у футболці «Сталі» Шутов вдало подав кутовий, і Каленчук ударом у ближній кут відправив снаряд у сітку. До честі «Гірника» варто сказати, що пропущений м'яч не поставив наших хлопців у глухий кут.

Через три хвилини удар одного з гравців гостей, здавалося, стане неберущімся для Давидова, але кіпер господарів зумів парирувати м'яч, що летів в дальній кут після серії рикошетів. Буквально тут же Коломоєць, опинившись на правому куті штрафного, занапастив ще один гольовий момент, пробивши по воротах «Сталі» дуже слабо. На 20-й хвилині шанс зрівняти рахунок втратив вже Григорик. Під прицільний постріл нашого хавбека з лінії штрафної кинувся захисник господарів.

Криворізька команда продовжувала володіти ігровою і територіальною перевагою. Ось тільки моменти біля воріт дніпродзержинців стали виникати все рідше. Підопічні Приходько атакували в основному через правий фланг, де невтомно трудився маленький, але верткий Бука. Саме останній у кінцівці тайму створив забійний момент для Григорик, але удар Андрія в упор захисники знову заблокували. Варто зазначити, що перша половина пройшла з великою кількістю жорстких, часом грубих стиків між гравцями команд-суперників.

Після перерви емоційність футболістів на поле стала бити через край. На 48-й хвилині господарів могли подвоювати перевагу в рахунку, але Шутов не зумів скористатися неузгодженістю Гуріна зі своїми захисниками, відправивши снаряд вище воріт. «Гірник» продовжував нагнітати, правда, у багатьох епізодах наші хлопці перетримували м'яч, втрачаючи можливість для удару. На 58-й хвилині на полі стався страшний епізод. У двобої з Павловим важку травму отримав найактивніший гравець у складі «сталеварів» Шутов. Ювіляр матчу був терміново госпіталізований в лікарню каретою швидкої допомоги. Як з'ясувалося пізніше, улюбленець дніпродзержинських вболівальників отримав подвійний перелом ноги.

Аж до кінця гри «Гірник» володів перевагою беззастережним, просто «закривши» господарів на їх половині поля. Але захист «Сталі» була в цей день непробивності. Мабуть, єдиний гольовий шанс залишився до фінального свистка, упустив Черник, який пробив після подачі з кута поля вище воріт. А ось «сталевари» могли забивати і другий м'яч, але Ситник не зумів заштовхати снаряд за лінію воріт в одній з рідкісних атак.

Арбітр зустрічі додав до основного часу матчу п'ять хвилин. І під кінець останньої в штрафній «Сталі» стався досить неоднозначний епізод, який викликав бурю обурення у наставника нашої команди Геннадія Приходько. Коломоєць опинився на газоні, як здалося, не без допомоги кіпера господарів Давидова. Але арбітр був непохитний, більш того - призначив стандарт в бік воріт «Гірника».

Матч так і завершився мінімальною перемогою господарів - 1:0, які таким чином обійшли «Гірник» в таблиці.