Кривой Рог новости
Студенти та школярі за вихідні збагатили місто деревами
01.11.2011 16:32 | Экология

Студенти та школярі за вихідні збагатили місто деревами

За минулі вихідні парки та сквери Кривого Рогу поповнилися сотнями саджанців. Початок «суботника» було покладено в Довгинцівському районі в парку «Ювілейний». У ході заходів, присвячених 67-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників і організованих Партією регіонів, студенти та учні навчальних закладів міста значно збільшили кількість паркових дерев. Їх руками тут було висаджено 100 молодих саджанців клена.

В цьому році на озеленення Кривого Рогу була виділена рекордна сума - понад 21 мільйона гривень.

Аналогічну акцію провели і для студентів Криворізького технічного університету в Дзержинському районі. Тут активна молодь в рамках святкування Дня визволення України обсаджували юними берізками недавно відкритий біля центрального корпусу КТУ архітектурний комплекс «10 заповідей». Тепер на честь загиблих воїнів-визволителів тут буде шуміти маленький сквер з 30-ти дерев.

Подібні заходи пройшли і в інших п'яти районах великого міста.

Раніше, міське управління ЖКГ обіцяло в осінню висадку збагатити зелений наряд Кривбасу на 1700 листяних дерев - кленів, беріз, пірамідальних тополь, а також символічними для Україні верби і калини. І повідомлялося, що озеленювальні роботи будуть традиційно виконувати працівники КП «Сансервіс». Мабуть, криворізькі студенти та старшокласники вже «традиційно» вважаються у ЖКГ озеленювачами міста.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация