Кривой Рог новости
Кінах пропонує ввести в Україні податок на розкіш
02.11.2011 10:01 | Экономика

Кінах пропонує ввести в Україні податок на розкіш

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах висловив пропозицію в рамках доопрацювання Податкового кодексу ввести податок на розкіш.

"Це в першу чергу податок на нерухомість, особливо податок на розкіш. Це є у всіх державах, і при розумному підході з урахуванням реальної платоспроможності і рівня життя громадян нам необхідно такий податок вводити в дію, щоб не було, так би мовити, демонстративного споживання на тлі того, що багато людей відчувають погіршення свого життя ", - сказав Анатолій Кінах, пише Дело.

Він зазначив, що за допомогою податку на розкіш можна збирати суми податків набагато більше, ніж те, що намагаються взяти з дрібних підприємців з введенням Податкового кодексу.

"Я впевнений, що в контексті вдосконалення Податкового кодексу потрібно звернути увагу на деякі фактори, які дають можливість поповнити державну скарбницю на порядок більше, ніж суми, які намагаються зібрати з тих же дрібних підприємців", - прокоментував Кінах.

Нагадаємо, зараз влада вивчає можливість додаткового оподаткування осіб, які мають великі доходи, заявив президент Віктор Янукович.

Глава держави також додав, що великий бізнес повинен "допомагати країні в тих програмах, які сьогодні держава ще не здатне виконувати"

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация