Кривой Рог новости
У Дніпропетровській області створюється Інтернет-школа для навчання талановитої молоді
02.11.2011 10:04 | Образование

У Дніпропетровській області створюється Інтернет-школа для навчання талановитої молоді

Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул під час третього Всеукраїнського з'їзду працівників освіти в Києві. Захід пройшов під головуванням Прем'єр-міністра України Миколи Азарова і міністра освіти, науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Незалежно від того, де проживає дитина - у місті чи селі, він буде мати можливість отримувати он-лайн консультації з різних предметів від провідних вчителів, професорів з найкращих навчальних закладів регіону.

Також така система навчання дозволить викладати уроки для дітей з фізичними вадами, які не можуть відвідувати школу.

Крім того, для інклюзивного навчання дітей з особливими потребами розробляється Програма їх навчання у загальноосвітніх закладах та через Інтернет. У наступному році в цей процес будуть залучені експерти в галузі педагогіки і психології з-за кордону.

«Завдання вчителя - дати можливість учневі піднятися, розвиватися. Сьогоднішнє завдання влади - дати можливість піднятися вчителю, повернути його престиж роботи. Це першочергове завдання Проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 - 2021 роки. Цього року в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» взяли участь понад 900 вчителів області. За перше, друге і третє місця 15 переможців з нашої області отримали грошові винагороди у розмірі 10, 8 та 5 тис. грн. відповідно. З минулого року в Дніпропетровській області безкоштовно надано 169 квартир вчителям, лікарям та іншим працівникам бюджетної сфери, - зазначив губернатор Олександр Вілкул.

За словами голови облдержадміністрації, в 2011 році 35 кращих вчителів області отримали обласну педагогічну премію, близько 3 тис. грн. кожен. У регіоні готується нове покоління викладачів. У минулому році збільшено обласні гранти на дослідження для молодих вчених в 4 рази. Кожен такий грант склав від 50 до 70 тис. грн.

У свою чергу прем'єр-міністр України Микола Азаров відзначив позитивний досвід Дніпропетровської області в розвитку освіти.

«Позитивний досвід Дніпропетровської області в цьому напрямку потрібно поширювати і в інших областях за рішення Уряду в тому числі. Ми за те, щоб стимули були (Ред. - гранти вчителям, вченим, студентам і т.д.) », - сказав Микола Азаров.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация