Кривой Рог новости
Стартувала реєстрація на пробне тестування в Кривому Розі
02.11.2011 10:15 | Образование

Стартувала реєстрація на пробне тестування в Кривому Розі

Триватиме вона до 30 листопада і коштуватиме так само, як і минулого року, - 84 гривні.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року буде трохи відрізнятися від торішнього. Є два нововведення, на які потрібно звернути увагу: повернення всесвітньої історії в список предметів, з яких проводиться тестування, і збільшення прохідного балу для профільного предмета.

- Програму для всесвітньої історії ще не затвердили, - каже директор Дніпропетровського регіонального центру оцінки якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова. - Цей предмет буде профільним для вступу на міжнародну економіку, міжнародні відносини і соціологію.

Зареєструватися на пробне тестування можна з сьогоднішнього дня і по тридцяте листопада на сайті dneprtest.dp.ua, заповнивши форму в розділі "пробне тестування". За проходження "чорнового" іспиту доведеться заплатити 84 гривні (квитанцію потрібно буде обов'язково взяти з собою на тестування). Після реєстрації на сайті автоматично створюється персональна сторінка учасника пробного тестування, на якій наприкінці лютого буде розміщена інформація про місце проведення іспиту.

24 березня можна буде спробувати свої сили в українській мові та літератури, фізики, біології, англійській, німецькій, французькій, іспанській мовах, всесвітньої історії, а 31 березня - математики, історії України, хімії, географії, російською мовою.

Перевіряти правильність відповідей екзаменованих будуть самостійно - при виході всім видадуть бланки з правильними відповідями.

До слова, учаснику, який зареєструвався, але не прийшов на тестування, гроші не повернуть. Але протягом трьох робочих днів після іспиту можна приїхати в пункт пробного тестування, вказаний в запрошенні-перепустці, і взяти приклад тестового зошита, бланків відповідей і правильні відповіді до завдань тестів.

Прохідний бал для профільного предмета - 140!

Прохідний бал на профільний предмет під час вступу до вузів збільшився з 124 до 140. Втім, вищі навчальні заклади можуть на свій розсуд підвищити і цей бал. Самим же низьким балом для непрофільного предмету залишається 124. Сертифікати з оцінкою нижче 120-ти теж можна подати до приймальної комісії, але за умови, що бал з профільного предмету буде вище, ніж 170. Що ж стосується сертифікатів минулих років, абітурієнти можуть зітхнути з полегшенням.

- Сертифікати 2008 - 2012 років залишаються дійсними, - каже Марина Горбенко-Хвастунова. - І вони будуть брати участь у конкурсі нарівні з сертифікатами 2012 року.

Доцільність проведення пробного тестування, на думку і педагогів, і нинішніх студентів, у наявності. Згідно з опитуванням, вісімдесяти відсотків першокурсників пробні іспити допомогли краще зорієнтуватися під час справжнього тестування.

Важливо!
З усіх питань, що стосуються ЗНО, можна звертатися за телефоном Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: (056) 790-24-99.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация