Кривой Рог новости
В Дніпропетровську в результаті ссуву грунту під землею опинилось 28 гаражів
02.11.2011 17:52 | Происшествия

В Дніпропетровську в результаті ссуву грунту під землею опинилось 28 гаражів

Сьогодні в одному з центральних районів Дніпропетровська о 6.40 по вул. Войцеховича (Кіровський р-н) недалеко від Депо трамвая № 3 зійшов зсув. Постраждав знаходиться в Рибальській балці гаражний кооператив.

Як повідомляє обласне управління МНС, в результаті сповзання грунту з довколишнього схилу, під тоннами землі опинилися похоронені 28 гаражів, в деяких з яких на момент обвалу знаходилися автомобілі. За попередніми даними, людських жертв немає.

Відразу ж на місце події прибуло керівництво ГУ МНС у Дніпропетровській області та міський голова Іван Куліченко. На даний момент співробітники ДАІ оточили прилеглу до місця обвалу територію. За захисну стрічку пропускають тільки господарів засипаних грунтом гаражів. Тим часом рятувальники МНС вивчають обстановку, вирішуючи, які з гаражів слід відкопувати в першу чергу.


Відомо також, що причину зсуву фахівці МНС вже встановили. «Обвал стався через обводнення грунту. Зараз з'ясовуємо, чому він обводнять: чи то через дощі, чи то з іншої причини », - повідомили рятувальники. І додали, що через зсув грунту довелося перекрити газо-і водопровід, що були пошкоджені зсувом.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация