Кривой Рог новости
Криворізький УТОС став прикладом для всієї області
02.11.2011 17:55 | Власть

Криворізький УТОС став прикладом для всієї області

Губернатору глибоко імпонує, як вирішують проблему зайнятості інвалідів та популяризують їх продукцію в його рідному місті.

Про це голова Дніпропетровської ОДА говорив на виїзній нараді, присвяченій працевлаштування людей з обмеженими можливостями, яке відбулося в навчально-виробничому об'єднанні «Луч» системи Українського товариства сліпих у Дніпропетровську.

Олександр Вілкул підкреслив, що виробництва, на яких працюють люди з обмеженими фізичними можливостями, випускають досить якісну і необхідну продукцію. "Продукція підприємств, зокрема УТОС, дешевше аналогів, проте є такою ж якісною. Керівникам міст і районів слід активніше залучати такі виробництва для участі в тендерах, сприяти популяризації їх продукції та використання її для потреб розвитку територій", - сказав губернатор.

І запропонував місцевій владі надати підприємствам УТОС і УТОГ допомогу в створенні інтернет-сайтів з інформацією про їх продукцію. А в якості одного з найбільш вдалих проектів Олександр Вілкул привів у приклад рідний Кривбас - точніше, Криворізький УТОС. Вироблені тут світильники зараз використовуються для освітлення не тільки Кривого Рогу, а й Орджонікідзе, і Дніпродзержинська. У самому Кривому Розі в нинішньому році міська влада закупили і встановили понад 2 тисячі світильників, а ще 400 буде встановлено до кінця року.

Нагадаємо, що продукція ПОГ Криворізького УВП УТОС фігурує на вітчизняному ринку, починаючи з 1933 року. Продукція підприємства поставляється в багато міст України, і використовується машинобудуванні, гірничодобувної, харчової промисловості, на транспорті та у зв'язку, а також в сільському господарстві.

До речі, Криворізький УТОС розпорядженні своїм сайтом з 2007 року.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация