Кривой Рог новости
Робот стане нести прикордонну службу в Південній Кореї
03.11.2011 12:30 | Технологии

Робот стане нести прикордонну службу в Південній Кореї

Новий робот був представлений на виставці ISDEF 2011 і є універсальною наземної автономної платформою, здатною виконувати рекордну кількість завдань: розвідку в інтересах радіаційного, хімічного і біологічного захисту, розмінування, патрулювання, охорону об'єктів, безпосередню вогневу підтримку військ, транспортування вантажів, поранених і інше.

Треба зазначити, що робот Amstaf, оснащений телескопічною щоглою з відеокамерою, вже патрулює район на південь від демілітаризованої зони в Південній Кореї.

Нова бойова машина є втіленням концепції Automotive Robotic Industries щодо об'єднання транспортного засобу та засоби вогневої підтримки на одній роботизованою платформі. Amstaff може оснащуватися дистанційно керованою зброєю, сенсорами і висуватися на найнебезпечніші ділянки, замінюючи розвідників-людей. При цьому такі ж платформи можна обладнати для перевезення спорядження або транспортування поранених. Таким чином підрозділ отримує кілька однакових машин з різними можливостями, що полегшує управління і експлуатацію роботів. Управляється Amstaf за допомогою портативного планшетного комп'ютера, що кріпиться на зап'ясті. Робот здатний самостійно виконувати прості команди на кшталт "стій" або "йди за мною", що сьогодні стало практично обов'язковим для машин аналогічного класу. У режимі дозорного або патрульного Amstaf може контроліроватсья зі стаціонарного поста управління, забезпечуючи максимальну гнучкість і функціональність.

Характеристики Amstaf досить високі та відповідають жорстким військовим вимогам. Робот вміє плавати, здатний безупинно працювати 24 години на добу, оснащений вбудованим генератором і акумулятором, що дозволяє виконувати шестигодинні «стелс-місії» з мінімальним шумом. При цьому можлива швидка, протягом 15 хвилин, підзарядка, що дає додаткові 4 години роботи. Amstaf важить 900 кг і може перевозити до 850 кг вантажу плюс 1000 кг в причепі. Максимальна швидкість робота становить 32 км / год на суші і 5 км / год на воді.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация