Кривой Рог новости
В Кривому Розі в пожежі загинула людина
04.11.2011 10:10 | Происшествия

В Кривому Розі в пожежі загинула людина

Значна кількість пожеж в осінньо-зимовий період виникає в результаті несправності печей і димоходів, а також недотримання правил пожежної безпеки при їх експлуатації.

Так, 2 листопада, в одному з приватних будинків Криворізького району в результаті виникнення пожежі загинула людина. У 00-00 ночі, до оперативно - координаційний центр МНС надійшло повідомлення про те, що в садовому товаристві «Романівка» Глеюватского сільради по вул. Сочинська горів двоповерховий будинок. На місце події було направлено два бойових розрахунку МНС. Через далекого розташування пожежно-рятувальних підрозділів від місця події, бійцям знадобився деякий час, щоб прибути на місце виникнення пожежі. Вогнем був охоплений весь будинок, площа пожежі склала 60м2. Рятувальникам знадобилося близько двох годин часу для повної ліквідації загоряння. Але найгірше те, що в приміщенні, був виявлений обгорілий труп чоловіка без ознак насильницької смерті. Як з'ясувалося пізніше, чоловік, 1940 р.н., вирішивши на ніч обігріти приміщення, за допомогою розтопленої печі «буржуйки», тим самим порушив правила пожежної безпеки під час експлуатації такого обігрівального пристрою. В результаті чого загорівся будинок, в якому знаходився на той момент, сплячий господар. Труп був направлений в СМЕ для встановлення причини смерті.

Тому, Криворізьке міське управління МНС нагадує громадянам про те, що не дотримання правил пожежної безпеки може стати причиною пожежі. Під час експлуатації пічного обладнання в опалювальний сезон забороняється:

- Використовувати саморобні пічні пристрої;
- Експлуатувати печі з несправними дверцятами, з тріщинами;
- Розміщувати на печах, або в безпосередній близькості від них горючі та легкозаймисті матеріали;
- Залишати працюючі печі без нагляду.

У випадки виникнення надзвичайної ситуації звертайтеся за допомогою до служби порятунку за телефоном «101».

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация