Кривой Рог новости
В Кривому Розі відкрили меморіал в пам'ять воїнів загиблих в Афгані
04.11.2011 15:26 | Культура

В Кривому Розі відкрили меморіал в пам'ять воїнів загиблих в Афгані

В оновленому сквері по вулиці Івана Сірка за участю представників підприємств і організацій, навчальних закладів та громадськості міста нещодавно урочисто відкрито пам'ятник загиблим воїнам-афганцям.

На гранітному камені тепер навічно викарбувані імена чотирьох загиблих воїнів-інтернаціоналістів - Анатолія Хлистова, Сергія Ямки, Аліма Солонченко, Вадима Данилова. «Це знакова подія для Тернівського району. У благоустрої скверу вкладено тепло душі і рук будівельників, енергетиків, волонтерів. Тепер він стане не тільки улюбленим місцем мешканців житлового масиву, але і своєрідним центром духовності, - зазначив генеральний директор ПАТ «Північний ГЗК» Групи Метінвест Андрій Шпилька. - Хай пам'ятає молодь про тих, хто втримав світ на своїх плечах, про воїнів-захисників ».

З відкриттям оновленого обеліска мешканців Тернівського району привітав Криворізький міський голова Юрій Вілкул.
- Пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам - знак великої поваги героям, загиблим в афганській війні, - зазначив він. - У місті чимало зроблено для того, щоб афганці були охоплені увагою і турботою: цього року споруджено храм воїнам-інтернаціоналістам, відкрито пам'ятники визволителям Кривого Рогу. Виконується й програма з благоустрою. З кожним роком наше місто стає чистішим і красивішим. Це наша спільна справа. І я вдячний всім, хто долучається до неї.

Голова міської організації ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів Юрій Федосенко подякував міській і районну владу, які багато роблять для афганців, сімей загиблих та інвалідів. Особлива подяка звучала на адресу Північного ГЗК на чолі з Андрієм шпилькою за оновлений парк і обеліск, загиблим афганцям. Разом з товаришами-афганцями працівник ПівнГЗК Володимир Стецький став одним з ініціаторів створення монумента, який гармонійно доповнив ансамбль пам'ятних споруд воїнам Великої Вітчизняної.

За значний внесок у будівництво пам'ятника та благоустрій скверу подяками голови Тернівського районного ради відзначені - генерального директора Північного ГЗК Андрій Шпилька, провідний спеціаліст відділу головного енергетика Сергія Сільченка, столяр ТОВ «Промспецбуд» Микола Грека, заступника директора з побуту та соціальних питань Наталія Шамріцкая.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация