Кривой Рог новости
В Інгульці відкрили новий парк відпочинку
07.11.2011 14:31 | Культура

В Інгульці відкрили новий парк відпочинку

Ще кілька місяців тому в одному з дворів біля школи № 114 на Інгулецькому житломасиві знаходився пустир. Серед навколишніх жителів він користувався поганою славою. І дорослі, і діти намагалися обходити його стороною. А тепер тут звучить дитячий сміх, а на новеньких лавках обмінюються новинами пенсіонери.

Таке перетворення стало можливим завдяки соціальному проекту «Місто нашими руками», ініційованого найбільшої гірничо-металургійною компанією Україна - Групою Метінвест в рамках стратегії соціального інвестування. В результаті тісної співпраці жителів району Інгулець, різних фірм та організацій і кураторства з боку Інгулецького комбінату в центрі містечка виріс «Парк активного відпочинку».

«Ми підключили жителів району до розробки самих різних проектів. Кому, як не мешканцям, знати, чого не вистачає в їхньому районі, - розповів директор гірничодобувного дивізіону Групи Метінвест Микола Іщенко. - Провели конкурс, вибрали найбільш вдалі проекти. Спочатку планувалося, що переможець буде один. Але визначити кращого виявилося складно. Тому було прийнято рішення об'єднати чотири конкурсні роботи в один великий комплекс. Так з'явився «Парк активного відпочинку».

«Парк» включає в себе чотири проекти-фіналісти: спортивний майданчик для гри в баскетбол, волейбол та міні-футбол; скейт-парк; павільйон для зустрічей ветеранів та рекреаційну паркову зону. Він вийшов універсальним: і дитина і дорослий зможе знайти заняття до душі. Особливо задоволені підлітки. «Раніше будували ігрові майданчики для малюків, - ділиться враженнями скейтбордист Микита. - А тепер ми з друзями зможемо приходити сюди і тренуватися. Обладнання класне, зроблене спеціально для скейтборду і велосипедів ».

У розробці проекту і побудові самого парку взяли участь представники Інгулецької райради, громадські організації «Діти війни», «Рада ветеранів ІнГЗК», об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, розташованого неподалік, учні та педагоги середньої школи номер сто чотирнадцять. За словами директора школи Людмили Хорькова, участь у будівництві «Парку активного відпочинку» і облагороджування території навколо нього носить виховний характер - навряд чи підлітки стануть ламати те, що будували за їх проекту і з їх допомогою.

«Парк активного відпочинку» побудували в рекордні терміни - буквально за два місяці. Результатом задоволені всі - і організатори проекту, і будівельник, і звичайно - мешканці району. За словами Миколи Іщенко, подібні проекти, до планування та реалізації яких активно залучається громадськість, будуть підтримуватися й надалі. Адже при тісній співпраці влади, підприємств та мешканців місто стає красивішим і зручним для життя.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация