Кривой Рог новости
В Криворізьких храмах пролунали молитви за дітей-сиріт
07.11.2011 14:33 | Общество

В Криворізьких храмах пролунали молитви за дітей-сиріт

6 листопада, в 21-й тиждень після П'ятидесятниці, на свято ікони Божої Матері  «Всіх скорботних радосте», з благословення Архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема, в рамках проведення Всеукраїнського Дня молитви за сиріт, у всіх храмах Криворізької єпархії відбулася молитва за дітей сиріт.

Божественну Літургію у кафедральному соборі очолив архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні соборного духовенства. На богослужіння в кафедральний собор були запрошені керівники та вихованці дитячого будинку № 3, і щколу-інтернату «Надія», більшість яких приступило до сповіді і Таїнства Причастя.
З проповіддю на тему недільного Євангелія виступив економ собору протоієрей Андрій Будовський. Після завершення Божественної Літургії було звершено молебень перед іконою Божої Матері «Всіх скорботних радосте», за яким особливо молилися про дітей сиріт, позбавлених материнського тепла, турботи і опіки.

В архіпастирському слові владика Єфрем закликав всіх прихожан мати добре велелюбної і жалісливе серце до дітей сиротам, особливо до дітей-інвалідів, а також мати піклування про влаштування їх щасливого дитинства протягом усього нашого життя.

Після богослужіння юним гостям собору був запропонований гарячий чай із солодощами і фруктами. У цей же день настоятелі православних храмів міста відвідали багато будинків - інтернати, дитячі притулки і дитячі лікарні, де втішили добрим словом і ділом дітей сиріт.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация