Кривой Рог новости
ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» активно оновлює обладнання
08.11.2011 10:47 | Бизнес

ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» активно оновлює обладнання

ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» за 10 місяців 2011 року направив на придбання нового обладнання понад 160 млн. грн. Закупівля нового обладнання та устаткування замість зношеного здійснюється в рамках інвестиційної програми 2011 року.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зокрема, з січня по жовтень поточного року ВАТ «ПГЗК» придбав три 130-тонних БелАЗа вартістю 30 млн. грн., Тягач на базі БелАЗа на суму понад 9,5 млн. грн., Вагони-самоскиди вартістю 10 млн. грн., млини для збагачувальних фабрик вартістю 15 млн. грн., три насоса для шламового цеху вартістю 20 млн. грн.

«Оновлення устаткування - ключовий фактор підвищення якості продукції, поліпшення умов праці та підвищення екологічних стандартів. Модернізація ПГЗК, активно розпочата в нинішньому році, дозволяє забезпечити стабільну роботу виробничого комплексу та створити умови для розвитку підприємства », - зазначив голова правління ВАТ« ПГЗК »Михайло Короленко.

Як повідомлялося раніше, загальний обсяг інвестиційної програми на 2011 р. Південного гірничо-збагачувального комбінату становить 822,2 млн. грн. Це найбільш масштабна інвестпрограма підприємства за останні 20 років.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация