Кривой Рог новости
Криворізькі стрілки взяли першість чемпіонаті України зі стрільби
08.11.2011 10:49 | Спорт

Криворізькі стрілки взяли першість чемпіонаті України зі стрільби

Вдало виступивши на відкритому чемпіонаті України зі стрільби, криворіжці не тільки привезли букет медалей, але і перше командне місце. Перемоги святкували як пістолетник, так і стрілки по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки.

Найбільша кількість медалей завоював наш пістолетник Денис Кушніров. Завдяки юному віку, він зміг брати участь як в юніорських змаганнях (1991 г / р і молодше), так і серед дорослих. У вправі ПП-3 серед юніорів Денису рівних не було, і він впевнено зайняв перше місце. В аналогічному вправі серед дорослих Кушніров взяв дві медалі: "бронзу" у другому (індивідуальному) старті і "золото" в команді з Іваном Бідняка та Євгеном Гагин.

Порадувала Вікторія Рибовалова. у своєму одвічному протистоянні з Галиною Авраменко з Чернігова, Вікторія виявилася сильнішою. Вона була першою і в індивідуальному вправі, і у стрільбі за команду. Завдяки третьому місцю Анастасії Савельєвої і потрапляння а десятку Велентіни Гончарової, наші дівчата у вправі ВП-11 стали першими.

Не відставали від дівчат і хлопці. У вправі ВП-6 першим став Олексій Погорелко. В індивідуальній стрільбі у вправі ВП-4 Єгор Чирва став другим, Олександр Зіненко - четвертим, Олексій Виливаний - шостим. Так само купчасто хлопці виступили в командних змаганнях. Хоча на п'єдестал не зійшов ніхто: Виливаній-4, Зіненко - 6, Чирва -7 - щільність результатів дозволила команді посісти перше місце.

Не залишилася без медалей і кріворожанка, що живе зараз у Дніпропетровську, Наталя Кальниш. У командних змаганнях у вправі ВП-4 вона трохи не дотягла до п'єдесталу, ставши четвертою. Зате в "індивідуалці" отримала "срібло".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация