Кривой Рог новости
Прес-конференція після матчу "Кривбас" - "Волинь"
08.11.2011 10:55 | Спорт

Прес-конференція після матчу "Кривбас" - "Волинь"

Юрій Максимов (головний тренер ФК "Кривбас"):

- Що стосується моїх хлопців, то їх можу тільки подякувати. Продемонстрували бійцівські якості. Тут, звичайно, важко щось виграти або вигадати. Дивилися, в який футбол грає Волинь. Намагалися не програти боротьбу. Мені здається, все вийшло. Але прикро за перший тайм, коли могли все решіть.Нападающій повинен забивати, коли має моменти. У першому таймі Лисенко мав два шанси, і не забив. Значить все має обернутися навпаки. На щастя, не обернулося.

- Протягом всієї гри ви активно апелювали до арбітра, провели на ногах.

- Ви дивилися матч. Уявіть, що ви не з Луцька, а з боку. Просто дивилися футбол. Що ви самі про це думаєте?

- 50 на 50.

- 50 на 50? Ну тоді я сліпий.

Віталій Кварцяний КварцянійВіталій (головний тренер "Волині"):

- Таке у футболі буває, що дуже хочеться перемогти, але не виходить. Футболісти всі старалися. Було мало футболу "внизу". Просто суперники поки сповідують силовий футбол. Ми навіть не змогли ризикувати, тому що сьогодні не зовсім добре йшла гра внизу. Ми намагалися грати перший тайм.Создалі 2-3 моменту, і не змогли їх реалізувати. Думаю, якби ми забили відразу - Стевановіч мав два моменти і Лопес - гра б пішла веселіше. Кривбас б почав розкриватися. А так вони дуже швидко поверталися назад, дуже щільно грали. Пригальмовували гру. Погано, що провокував Федорчук.Не личить футболісту вищої ліги так робити.

В цілому, за сьогоднішню гру ми хлопців похвалимо. Гру треба покращувати, виходити на більш якісний рівень. Був би Шумахер, нам було б легше. Але все нормально.

. Буває таке. Нічия. Бойова. Боротьба, як на кубок. Тільки з Дніпром було легше грати. Адже вони самі грають у футбол, і дають нам грати. А тут нам грати не давали, збивали темп. Не вийшло так, як хотіли.
У Кривому Розі випадково по нашим воротам вдарив Грінченка, а Неділько не очікував, м'яч ударився в горбок і влетів у ворота. А сьогодні Павлов вдарив з 30 метрів. Бойко не очікував, але чомусь вирішив не відбивати ногою, а добре згрупувався і відбив двома. Де могло бути трохи лівіше, трохи правіше. Але не завжди буває так, як хочеться.

- Чому ви Пічкура замінили? Він був найактивніший у першому таймі.
- Він завжди дуже активно грає, але тільки для себя.Набегается з м'ячем хвилин п'ять незрозуміло де. А потім пропадає. Відбору не було. Леандро за Пічкура сьогодні "наковтався", а потім ледве ходив.

- Неділько і Шумахер надовго вибули з гри?
- У Неділько раптово на тренуванні захворіла спина. У нього таке буває кожні півроку. На відновлення буде потрібно ще днів чотири.
У Шумахера була підозра на надрив м'язів стегна. На щастя, там тільки сильне запалення. Така травма лікується днів десять. Через п'ять днів почне тренуватися.

- Що можете сказати щодо дій колишнього футболіста Волині Лисенка? Не шкодуєте, що розлучилися з ним.
- Ні. Не хочу образити хлопця, він ще молодий, все у нього попереду. Він негативно оцінив свій період роботи в Луцьку. Бог йому суддя. Та й не наш він. Володя був у нас в оренді. А Кривбас, якщо це правда, придбав його за чималу суму. У нас є Павлов, він точно не гірше. Забиває багато за дубль, ми йому довіряємо, почне забивати і тут.

- Здавалося, що саме через величезного бажання забити сьогодні так зіграв Павлов?
- У нього хороший тренер - батько. Він дав йому свій характер, своє серце. Але мало дав від мяча.Но хлопець молодий, ще формується.

- Які плани на зимову перерву?
- Проведемо невеликий збір. У попередні рази ми від них відмовлялися. Поїдемо в Крим. Там будемо готуватися до гри акторів з Таврією.

- Кого переглядаєте там? Хто ще з'явиться в складі до зими?
- Навряд чи хтось. Ми не взяли і тих, хто у нас був на перегляді пару днів тому. Молодий бразилець, і гравець молодіжної збірної Македонії.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация