Кривой Рог новости
В Кривому Розі розпочався перший етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
09.11.2011 14:37 | Образование

В Кривому Розі розпочався перший етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

У криворізькій загальноосвітній школі № 12 в рамках Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» пройшов перший районний тур в номінації «Англійська мова», в якому змагалися педагоги семи шкіл Центрально-Міського району.

Конкурс вже у вісімнадцятий раз проходить в Україну для виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків та пріоритетних напрямів розвитку освітньої системи. Цього року в конкурсі беруть участь викладачі англійської мови, фізкультури, етики, української мови та біології, які будуть боротися протягом усього навчального року за звання кращого вчителя року.

В рамках районного туру учасниці давали фрагмент уроку, захищали свій досвід роботи «Я роблю це так» і показували візитку. Професійне журі у складі голови журі, завідувачки методичним кабінетом відділу освіти виконкому Центрально-Міського районного ради Ніни Харчук, методиста районного методичного кабінету Наталії Гринько, вчителі КОШ № 60 Галини Болотової і вчителі КОШ № 79 Людмили Іголкін визначило кращого вчителя англійської мови.

Оцінивши педагогічну компетентність, організаторські та професійні здібності, володіння інноваційними технологіями, перше місце в номінації «Англійська мова» журі присудило вчителю англійської мови спеціалізованої школи Вікторії Осетровою.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация