Кривой Рог новости
Сьогодні Україна святкує День української писемності
09.11.2011 14:44 | Образование

Сьогодні Україна святкує День української писемності

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови на Українському радіо відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності. Про це повідомили в Національній радіокомпанії України (НРКУ).

Це акція, яку НРКУ почала ще в 2000 році. З тих пір щороку 9 листопада українці можуть брати участь у написанні радіодиктанту і з'ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще - продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 10 тисяч листів з радіодиктантом. Як повідомили в НРКУ, кількість учасників диктанту національної єдності постійно зростає, а географія - поширюється.

Цього року на Українське радіо завітають, зокрема, народні депутати - Ірина Геращенко, Ольга Герасим'юк, Олександр Голуб; уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко, президент аналітичного центру "Академія" Олександра Кужель; співаки - Жанна Боднарук, Антоніна Матвієнко, Анжеліка Рудницька, лідер гурту "Мандри" Фома (Сергій Фоменко); народний артист України Богдан Бенюк та інші.

Диктант розпочнеться о 13.30. Проведе його доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Традиційно диктант буде складатися з 100-120 слів. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами. Це: грошові премії, книги, компакт-диски із унікальними записами Українського радіо. Важлива умова - будуть перевірятися лише диктанти, послані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті.

Нагадаємо, минулого року диктант писав міністр освіти і науки Дмитро Табачник. Сам Табачник назвав диктант досить легким, при цьому журналісти побачили в його роботі як мінімум одну помилку.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация