Кривой Рог новости
Адміністрація ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" лишить без путівок на відпочінок робітників з боргами
09.11.2011 14:53 | Бизнес

Адміністрація ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" лишить без путівок на відпочінок робітників з боргами

Підприємство шукає переконливі методи мотивації своїх співробітників для погашення комунальних заборгованостей. Причому, цього разу його дирекція та профком (ПМГУ) демонструють виключне одностайність.

Про це стало відомо з повідомлення "альтернативного" профспілки - первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

На адресу цієї профспілкової організації надійшов лист від адміністрації ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" з проханням підписати угоду про заходи, спрямовані на недопущення заборгованості працівників підприємства за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії.

Угода, яку вже уклали між собою адміністрація і "головний" профком "АМКР" має всього два пункти. Перший - при видачі санаторно-курортних путівок на оздоровлення, а також при постановці працівників на квартирний облік, буде прийматися до уваги наявна заборгованість за послуги ЖКГ. Для чого - свідчить пункт № 2 - у працівників будуть запитувати довідки з ТОВ «Нова-Ком» про відсутність заборгованості.

Прямо про це в документі не сказано, але по суті це означає, що співробітникові "з боргом" путівки на оздоровлення, як і черги на квартиру - не бачити.

Як відомо, піти на цей захід підприємство змусила катастрофічна ситуація з оплатою працівників ПАТ "АреселорМіттал Кривий Ріг" комунальних рахунків. Сьогодні співробітники комбінату мають найбільшу в Кривбасі заборгованість за житлово-комунальні послуги - більше 22 млн.грн., При тому, що рівень їх заробітної плати - один з найвищих у місті.

Нагадаємо, що на багатьох підприємствах Кривого Рогу пішли на умови, запропоновані міською владою - стягувати квартплату й інші комунальні платежі із зарплат своїх співробітників безпосередньо через бухгалтерію. На "АМКР" настільки драконівському методу стягнення долів чинять опір, але крок до виправлення ситуації вже зроблено.

Що стосується первинної профспілкової організації ВПП НПФ "АрселорМіттал Кривий Ріг", то її лідери запустили обговорення запропонованої угоди на сайті. Після чого зроблять свої висновки - чи підписувати їм цей документ.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация