Кривой Рог новости
Реконструкція та будівництво обласного санаторно-оздоровчого центру завершаться до літа 2012
09.11.2011 14:58 | Власть

Реконструкція та будівництво обласного санаторно-оздоровчого центру завершаться до літа 2012

«При розробці цього проекту нами було вивчено досвід аналогічних європейських дитячих центрів, а також центру« Смарагдове місто »в Донецькій області та міжнародного оздоровчого центру« Артек ». Тому для створення обласного санаторно-оздоровчого центру вибраний кращий, екологічно чисте місце в рекреаційній зоні і визначена оптимальна модель його функціонування, яка буде ефективною в умовах Дніпропетровської області. Зараз роботи з реконструкції центру вже виконані на третину. Я поставив завдання завершити всі роботи в травні 2012 року, щоб вже з 1 червня почати оздоровлення дітей-сиріт нашого регіону в сучасних комфортних умовах. Влада робить все, щоб діти, які потребують особливої ​​уваги, відчували турботу. Тут їм будуть створені спеціальні умови для оздоровлення, навчання, реабілітації та цікавого дозвілля », - сказав Олександр Вілкул.

Як повідомлялося раніше, дитячий центр в с. Орловщина Новомосковського району розрахований на 200 місць і буде функціонувати цілий рік. У центрі працюватимуть школа і дитячий сад.

Заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник доповів губернатору, що роботи зі створення сучасного санаторно-оздоровчого центру для дітей-сиріт йдуть згідно з графіком.

Зараз на об'єкті реконструкції майже повністю виконані демонтажні роботи (80%). Стовідсотково виконані роботи по влаштуванню покрівлі насосної станції, котельні, господарського корпусу, душового павільйону і монтаж металоконструкцій спальних корпусів, утеплення фасадів котельні та душових павільйонів.

Завершуються роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж - 80%; пристрій покрівлі клубу-їдальні - 90%, по надбудові мансардних поверхів спальних корпусів (№ 1 - 80%, № 2 - 70%, № 3 - 60%), утеплення фасаду господарського корпусу - 80%, пристрій вікон господарського корпусу - 90%, монтажу й налагодженню котельного обладнання - 80%.

Зараз вже розпочаті оздоблювальні роботи в клубі-їдальні - 15%, у господарському корпусі - 30%, котельні - 40%, ведуться роботи по спили сухих дерев - 30%. Також вже проведена часткова закупівля обладнання - 30%.

У 2012 році буде виконана надбудова медичного корпусу, внутрішні оздоблювальні роботи, встановлення обладнання, благоустрій територій, пляжу, реконструкція спортивного комплексу, озеленення. Медичний корпус буде розширений і оснащений сучасним обладнанням.

Губернатор поставив завдання заступнику голови облдержадміністрації Марія Пустова провести загальнообласний конкурс серед вихованців інтернатних установ області на кращу назву для майбутнього Центру.

Для довідки. Обласна санаторно-оздоровчий реабілітаційний центр для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування створюється на базі колишнього дитячого табору оздоровлення та відпочинку імені Олександра Матросова, що в селі Орлівщина Новомосковського району. Загальна кошторисна вартість реконструкції - близько 32 млн грн. Фінансування робіт здійснюється з обласного та державного бюджетів.

На даний момент профінансовано більше 10 млн грн, в т.ч.: понад 1,8 млн грн - з обласного бюджету та 8230000 грн - з держбюджету. Всього протягом 2011 року на території оздоровчого центру буде проведена капітальна реконструкція на суму 17 млн ​​грн, у тому числі: з обласного бюджету виділено 5,5 млн грн, з державного бюджету - 11,5 млн грн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация